no-img
مرجع دانلود معماری

مشکلات دانلود - مرجع تخصصی دانلود پروژه و پایان نامه معماری


مرجع دانلود معماری
مطالب ویژه
مجموعه آبجکترساله معماری

صفحه جدا

مشکلات دانلود


مشکلات دانلود

در صورتی که با نحوه خرید و دانلود فایل از سایت اشنای ندارید میتوانید از (راهنمای خرید) راهنمای کوتاه نحوه دانلود از سایت را مطالعه کنید.

blinkdl-1

مشکلات احتمالی دانلود:

  1. فایل مورد نظر خریداری شده اما بعد یک روز دیگه دانلود نمیشه ! .پاسخ مدت اعتبار هر لینک دانلود یک روز می باشد ، اگر از این زمان فراتر رفتید و نتوانستید فایل خود را دانلود کنید میتوانید به بخش “سوابق خرید” پایین سایت مراجعه و فایل را دانلود کنید. (اعتبار هر لینک بعد از پرداخت ۲۴ ساعت میباشد،لطفا بعد از خرید حتما فایل خود را دانلود نمایید)
  2. فایل مورد نظر خریداری شده اما بیش از ۱۰ بار دانلود نمیشه ! .پاسخ : تعداد دانلود هر لینک دانلود ۱۰ بار می باشد ، اگر از این تعداد فراتر رفتید و نتوانستید و به دلایلی فایل خود را دانلود کنید میتوانید به بخش “سوابق خرید” پایین سایت مراجعه و فایل را دانلود کنید.
  3. اگر بعد از خرید به هر دلیلی نتوانستید فایل را دانلودکنید و یا صفحه دانلود بعد از پرداخت را قبل از دانلود بسته اید،میتوانید به ایمیل خود مراجعه کنید بعد از هر خرید یک لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

در صورت وجود هرگونه مشکل در دانلود فایل ها میتوانید از طریق ایمیل archprojects2 at gmail.com با ما در ارتباط باشید،یا از بخش “تماس با ما اقدام نمایید.