دانلود رساله و مطالعات طراحی آپارتمان مسکونی

در این پست از مرجع دانلود معماری رساله آپارتمان مسکونی ، رساله معماری و مطالعات کامل پایان نامه معماری با موضوع طراحی مجتمع مسکونی و ساختمان مسکونی را برای دانلود آماده کرده ایم.

رساله آپارتمان مسکونی  در قالب 90 صفحه فایل ورد به صورت کامل و شامل همه بخش های مطالعاتی در طراحی آپارتمان مسکونی(تجزیه و تحلیل،تاریخچه موضوع طراحی،بررسی ضوابط و استاندارد ها و برنامه فیزیکی مجتمع مسکونی، بررسی نمونه های موردی داخلی و خارجی و … )میباشد

دانلود فهرست مطالب رساله آپارتمان مسکونی :

جهت بررسی کامل سرفصل ها و بخشی از مطالب رساله میتوانید فهرست مطالب را از لینک زیر با حجم کم دانلود کنید.

دانلود  رساله آپارتمان مسکونی  :

۲۴,۰۰۰ تومان – خرید

حتما ببینید:

دانلود پلان مجتمع مسکونی

دانلود رساله مجتمع مسکونی


بخشی از مطالب رساله آپارتمان مسکونی :

شناخت موضوع؛طرح موضوع و اهمیت آن :

ایجاد مجموعه های مسکونی در شهرهای کنونی بدلیل رشد بی رویه جمعیت و رشد فراینده مهاجرت به شهرها یک ضرورت امکان ناپذیر می باشد که امروزه به ضعیفترین و نارساترین شیوه ممکن در شهرهای ما در حال احداث می باشد آثار و پیامدهای ایجاد و توسعه چنین مجموعه هایی بر پیکره و کالبد شهر امری اجتناب ناپذیر است. که جنبه های سوء آن بتدریج در شهرهای ما رو به فزونی گذاشته است . و گریز از آن هزینه گرافی را طلب می کند. فضاهای شهری دیگر جایی برای احداث مجموعه های مسکونی و اضافه جمعیت شهرها را نداردو بنابراین فعالیتهای ساختمانی و ساخت و ساز به حومه شهرها و عرصه های طبیعی سرایت کرده است که این پدیده خود از یک سو باعث از بین رفتن و نابودی اکوسیستمهای طبیعی و آلودگی زیست محیطی شده و از سوی دیگرباعث بزرگتر شدن و تورم بی قواره شهرها و تشدید ناهنجاریها و مشکلات آنها شده است. این شرایط بوجودآمده با تمامی چالشها، نارسانیها و آسیب های گوناگون وارده بر عرصه های زیستی شهرها فرصتی است که بتوان این فعالیتها را در قالب ایجادمجتمع های مسکونی خود کفا در رابطه با طبیعت سامان بخشید . تا این مجموعه ها بر پایه تفکرشناخت نیازها،تمایلات و احتیاجات مادی معنوی و فردی و اجتماعی ایجاد شده و به بهترین شکل ممکن جوابگوی آنها در همه ابعاد اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، رفاهی و… باشند.و حتی الامکان عرصه های زیستی همجوار خود و هسته شهرمجاور خود را تحت الشعاع ملزومات و نیازهای خود قرار ندهند.


این مطالب را هم ببینید:

پاورپوینت مطالعات مجتمع مسکونی

رساله خانه موسیقی