دانلود رایگان آبجکت انسان – Evermotion – 3D People

دانلود مدل سه بعدی آدم در حالت های مختلف در پوشش های رسمی از مجموعه Evermotion – 3D People این مجموعه شامل پنج مدل سه بعدی مرد و پنج مدل سه بعدی زن در حالت های مختلف میباشد. مجموعه ای با ارزش از شرکت اورموشن که همچون همه مجموعه های این شرکت دارای بالاترین کیفیت در مدل ها و متریال های استفاده شده میباشد و در پروژه های مختلف طراحی محیط های سه بعدی و پرسوناژ انسان در ارائه پروژه های معماری کاربرد بسیاری دارد.

این مجموعه دارای فایل های در فرمت های مختلف 3DS، DXF، FBX، Max، Obj و برای موتور های رندر  Maxwell،Mentalray و vray میباشد که میتوان از این مدل ها در همه نرم افزار های سه بعدی به ویژه در 3ds max  استفاده بکنید.


حتما ببینید:

دانلود آرچ مدل

دانلود  آرچ اکستریور


 

مدل سه بعدی آدم

برای آشنای شما کاربران عزیز مرجع دانلود معماری با این مجموعه کاربردی کاتالوگ این مجموعه را از لینک زیر قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید دانلود کنید و خروجی نهایی هر یک از مدل ها رو قبل از دانلود ببینید.

دانلود کاتالوگ Evermotion – 3D People vol 1

دانلود مدل سه بعدی آدم :

این ولوم از آبجکت سه بعدی انسان از شرکت اورموشن 522MB حجم دارد که برای راحتی در دانلود با نهایت فشرده سازی با حجم 182MB آماده شده است که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود Evermotion – 3D People

پسورد همه فایل ها: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای انسان و آناتومی بدن زن و مرد : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت انسان را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های انسان – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی انسان


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان

دانلود رساله معماری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس