آموزش نحوه انیمیت کردن یک صحنه داخلی با نرم افزار لومیون – Udemy – How to Animate with Lumion 8.3

در این پست از مرجع دانلود معماری دوره آموزش ساخت انیمیشن معماری ، که مجموعه ای کامل و حرفه ای از دوره اصول ساخت انیمیشن در معماری است را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.

Lumion یکی از بهترین و با کیفیت ترین نرم افزار ها برای شبیه سازی و تجسم پروژه های معماری و طراحی داخلی، با یک ویژگی بسیار کاربردی رندرینگ real time و به صورت بلادرنگ میباشد.مجموعه از بزرگ از ابزار ها و مدل های با کیفیت مورد استفاده در ارائه پروژه های معماری و طراحی داخلی را در اختیار طراحان قرار میدهد و با رندرینگ فوق سریع و کیفیت بسیار عالی به ویژه در ورژن های جدید این نرم افزار کار پرزانته و ارائه ایده و پروژه ها را بسیار آسان تر و سریعتر کرده است و میتوان آن را به عنوان یکی از کاربردی‌ترین نرم افزار های برای طراحان و معماران معرفی کرد.تمامی خروجی های این نرم افزار به صورت لحظه ای و real time میباشد که به ویژه میتواند برای طراحان که نیاز به ارائه رندر های با کیفیت و با سرعت بالا دارند بسیار مفید باشد.

اگر قصد دارید که یک انیمیشن ویدیویی بی نظیر و حرفه ای برای پروژه معماری خود بسازید، پس با مشاهده این دوره آموزشی که نحوه انیمیت کردن، نحوه ایمپورت مدل اسکچاپ به داخل Lumion 8.3 ، تنظیم متریال ها ، افزودن محوطه ، ایمپورت فرنیچر و مبلمان ، ایجاد یک تراک ویدیویی و افزودن جلوه های ویژه را پوشش می دهد می توانید به هدف خود دست یابید. بعلاوه گزینه های تنظیم رندرینگ ویدیو در لومیون ، بسیاری از نکات مفید در طول مسیر و پروژه نیز بررسی می شود. بنابراین با مشاهده این دوره آموزشی و تمرین مهارت های مدل سازی و طراحی انیمیشن معماری را برای پروژه های خود به سطح بالاتری خواهید رساند.


حتما ببینید: آموزش نورپردازی در آرنولد


مشخصات و سرفصل های آموزش ساخت انیمیشن معماری :

این دوره حاوی 11 قسمت و دارای زمان کلی آموزش 2 ساعت می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Lumion 8.3 استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش ساخت انیمیشن معماری :

  • حجم مجموعه: 3.7GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود دوره آموزشی ساخت انیمیشن در پروژه های معماری – پارت 1

دانلود دوره آموزشی ساخت انیمیشن در پروژه های معماری – پارت 2

دانلود دوره آموزشی ساخت انیمیشن در پروژه های معماری – پارت 3


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش ساخت انیمیشن معماری

آموزش ساخت انیمیشن معماری

آموزش انیمیشن معماری