آموزش نحوه انیمیت کردن یک صحنه داخلی با نرم افزار لومیون – Udemy – How to Animate with Lumion 8.3

در این پست از مرجع دانلود معماری دوره آموزش ساخت انیمیشن معماری ، که مجموعه ای کامل و حرفه ای از دوره اصول ساخت انیمیشن در معماری است را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.

Lumion یکی از بهترین و با کیفیت ترین نرم افزار ها برای شبیه سازی و تجسم پروژه های معماری و طراحی داخلی، با یک ویژگی بسیار کاربردی رندرینگ real time و به صورت بلادرنگ میباشد.مجموعه از بزرگ از ابزار ها و مدل های با کیفیت مورد استفاده در ارائه پروژه های معماری و طراحی داخلی را در اختیار طراحان قرار میدهد و با رندرینگ فوق سریع و کیفیت بسیار عالی به ویژه در ورژن های جدید این نرم افزار کار پرزانته و ارائه ایده و پروژه ها را بسیار آسان تر و سریعتر کرده است و میتوان آن را به عنوان یکی از کاربردی‌ترین نرم افزار های برای طراحان و معماران معرفی کرد.تمامی خروجی های این نرم افزار به صورت لحظه ای و real time میباشد که به ویژه میتواند برای طراحان که نیاز به ارائه رندر های با کیفیت و با سرعت بالا دارند بسیار مفید باشد.

اگر قصد دارید که یک انیمیشن ویدیویی بی نظیر و حرفه ای برای پروژه معماری خود بسازید، پس با مشاهده این دوره آموزشی که نحوه انیمیت کردن، نحوه ایمپورت مدل اسکچاپ به داخل Lumion 8.3 ، تنظیم متریال ها ، افزودن محوطه ، ایمپورت فرنیچر و مبلمان ، ایجاد یک تراک ویدیویی و افزودن جلوه های ویژه را پوشش می دهد می توانید به هدف خود دست یابید. بعلاوه گزینه های تنظیم رندرینگ ویدیو در لومیون ، بسیاری از نکات مفید در طول مسیر و پروژه نیز بررسی می شود. بنابراین با مشاهده این دوره آموزشی و تمرین مهارت های مدل سازی و طراحی انیمیشن معماری را برای پروژه های خود به سطح بالاتری خواهید رساند.


حتما ببینید: آموزش نورپردازی در آرنولد


مشخصات و سرفصل های آموزش ساخت انیمیشن معماری :

این دوره حاوی 11 قسمت و دارای زمان کلی آموزش 2 ساعت می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Lumion 8.3 استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش ساخت انیمیشن معماری :

  • حجم مجموعه: 3.7GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش ساخت انیمیشن معماری

آموزش ساخت انیمیشن معماری

آموزش انیمیشن معماری