دانلود رایگان Evermotion – Archexteriors Vol 31

در ادامه ارائه آرشیو صحنه های آماده طراحی خارچی از شرکت اورموشن با عنوان Archexteriors در این پست از دانلود معماری یکی از جدیدترین ولوم های آن، دانلود آرچ اکستریور 31 را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

ولوم 31 از مجموعه حرفه ای و فوق العاده صحنه های آماده خارجی آرچ اکستریور شامل طراحی کامل یک ویلای ساحلی با تمام جزییات طراحی محوطه و نمای خارجی و طراحی داخلی فضاها میباشد،صحنه طراحی شده شامل 18 دوربین و 18 رندر نهایی از فضاهای مختلف این ویلا است که 8 رندر از آن شامل صحنه های داخلی و طراحی داخلی ویلا بوده و سایر دوربین ها طراحی محوطه، نمای خارجی و سایر موارد موجود در صحنه را نمایش می دهند. آرشیو آرچ اکستریر در واقع یکی از با کیفیت ترین آرشیو های صحنه آماده سه بعدی طراحی خارجی برای معماران میباشد که تمامی ولوم های آن شامل پروژه های مختلف طراحی فضای بیرونی و نمای ساختمان ها با موضوعات طراحی متنوع میباشد، و آرشیو بزرگی از مدل های سه بعدی و متریال های مورد استفاده در طراحی خارجی ساختمان ها را در اختیار طراحان قرار میدهد.این ولوم هم مانند تمام ولوم های دیگر این آرشیو دارای صحنه ای با طراحی و رندر نهایی فوق العاده با کیفیت میباشد،که به موضوع طراحی کامل داخلی و خارجی یک ویلا و محوطه آن پرداخته است،با توجه به دسترسی کامل شما به فایل مکس نهایی و آماده ی رندر پروژه علاوه بر خود صحنه ها ،آرشیو بزرگی از آبجکت های با کیفیت و متریال های متنوع در طراحی ویلا را اختیار خواهید داشت و شیوه های مختلف میتوانید در پروژه های متنوع اختصاصی از آن بهره ببرید.

دانلود آرچ اکستریور 31


حتما ببینید: دانلود آرچ اکستریور 1 تا 30


جزئیات دانلود آرچ اکستریور 31 :

آرچ اکستریر 31 شامل یک صحنه آماده سه بعدی کام از طراحی خارجی و داخلی یک ویلای ساحلی با کیفیت بسیار بالا برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر محبوب vray میباشد،دسترسی کامل به فایل تری دی مکس قابل ویرایش صحنه به صورت کامل و آماده رندر وجود دارد و فایل تری دی صحنه به صورت کامل در اختیار شما میباشد،همچنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه به همراه آن موجود است.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ اکستریور 31 :

  • مجموعه Evermotion – Archexteriors Vol 31
  • حجم مجموعه : 1.23GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود آرچ اکستریور ولوم 31 1.23GB
  • قیمت در سایت اورموشن: €120
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

تصاویر پیش نمایش از رندر های نهایی صحنه های مجموعه دانلود Archexterior 31 :(برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی ویلا

ابجکت ویلا

مدل سه بعدی نما

مدل سه بعدی آشپزخانه

مدل سه بعدی محوطه

آرچ اکستریور 31

دانلود archexterior 31

دانلود archexterior 31


این مطلب را هم ببینید: دانلود رایگان آرچ اکستریر 21


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی