دانلود رایگان دوره آموزشی مبتدی آرشیکد

توانایی کار با نرم افزار کاربردی ArchiCAD یک ویژگی مهم برای دانشجویان رشته ی عمران و سایر رشته های وابسته به آن به شمار می رود. بنابراین در این مطلب از سایت مرجع معماری دوره آموزش کامل ArchiCAD را که محصول شرکت معتبر Lynda است را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

Graphisoft ArchiCAD ابزاری دقیق به منظور طراحی ساختمان ها می باشد. این نرم افزار محصول شرکت معروف Graphisoft بوده که مخصوص اساتید و دانشجویان رشته ی عمران و سایر رشته های وابسته به آن ساخته شده است.

یکی از قابلیت های بسیار خوب نرم افزار ArchiCAD که مشابه آنرا حتی در نرم افزار قدرتمندی مانند اتوکد هم نمی توان مشاهده نمود قابلیت ایجاد خودکار حجم سه بعدی یک پروژه پس از طراحی دو بعدی آن است. علاوه بر این در این نرم افزار دیوار ، سقف ، درب ، پنجره و سایر اجزای یک ساختمان به صورت از قبل آماده در آن قرار دارند و فقط کافیست که شما آنها را انتخاب کنید و با وارد نمودن سایز و اندازه ی دلخواه خود آنها را بکار گیرید.

مربی این دوره Thiago Santos Mundim، ابزارهای اساسی و پیشرفته را با مراحل واقعی معماری به مبتدیان آموزش می دهد. همچنین چگونگی کار با ArchiCAD، مبانی اینترفیس ، ناوییت مدل BIM ، مدلینگ عناصر معماری دو بعدی و سه بعدی ، نحوه سند سازی طراحی، افزودن سکشن ها، ارتفاعات، ابعاد و جزییات، تنظیم شیت های لایوت و انتشار طراحی ها در فرمت های PDF , DWG خواهید آموخت. در نهایت می توان گفت با پایان یافتن این دوره شما تکنیک های بسیار کاربردی در تسریع بخشیدن به پروسه کار خود و افزایش کیفیت آنها را آموخته اید.


حتما ببینید: آموزش طراحی نمای خارجی در 3ds Max و Vray


مشخصات دوره آموزش کامل ArchiCAD :

این دوره آموزشی حاوی 38 قسمت و زمان تقریبی 2 ساعت و 43 دقیقه می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار ArchiCAD استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش کامل ArchiCAD :

  • حجم مجموعه: 451MB
  • سازنده : Linda
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش کامل ArchiCAD