دانلود Evermotion – Archinterior Vol 41

در ادامه ارائه ولوم های جدید اورموشن آرچ اینتریور که از حرفه ای ترین آرشیو های صحنه آماده سه بعدی طراحی داخلی فضای معماری میباشد، در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود آرچ اینتریور 41 را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

آرچ اینتریور 41 از شرکت اورموشن مانند تمامی ولوم های دیگر این مجموعه فوق العاده شامل 10 صحنه آماده سه بعدی کامل و آماده رندر نهایی میباشد که در این ولوم به موضوه طراحی داخلی فضاهای فروشگاهی و مغازه پرداخته است،در این مجموعه بسیار کاربردی 10 فایل کامل مکس از طراحی داخلی فضاهای مانند بوتیک، محیط داخلی پاساژ،فروشگاه کیف و کفش، فروشگاه مبلمان،میز و صندلی و مواردی موجود میباشد،طراحان عزیز میتوانند از علاوه بر استفاده از تمامی صحنه ها، مدل ها و متریال های هر فایل در پروژه های اختصاصی از ایده های جالبی که در طراحی این فضاها استفاده شده است نیز بهره ببرند.

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ اینتریور به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ اینتریور را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ اینتریور 1 تا 40


جزئیات دانلود آرچ اینتریور 41 :

آرشیو پیش رو ولوم 41 از مجموعه اورموشن آرچ اینتریور میباشد و شامل 10 صحنه آماده سه بعدی برای تری دی مکس و موتور رندر وی ری میباشد.برای تمامی صحنه ها رندر نهایی جهت پیش نمایش به همراه فایل تری دی مکس نهایی پروژه به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز موجود میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آرچ اینتریور 41 :

  • مجموعه Evermotion – Archinterior Vol 41
  • حجم مجموعه : 4.1GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

دانلود این مجموعه و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

  • دانلود آرچ اینتریور ولوم 41 – پارت 1 1.95GB
  • دانلود آرچ اینتریور ولوم 41 – پارت 2 1.71GB
  • بلافاصله بعد از دریافت اشتراک لینک های دانلود برای شما در همین قسمت فعال خواهد شد.


خرید پستی ولوم 41 آرچ اینتریور : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر مجموعه Evermotion – Archinterior Vol 41 را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید archinterior 41


تصاویر پیش نمایش از رندر های نهایی صحنه های مجموعه آرچ اینتریور 41 :(برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آرچ اینتریور 41

مدل سه بعدی فروشگاه

صحنه آماده تری دی مکس

دانلود Archinterior 41

 آرچ اینتریور 41

دانلود آرچ اینتریور


این مطالب را هم ببینید:

دانلود رایگان آرچ اینتریور 48

دانلود آرچ مدل 198 – مدل سه بعدی ویترین فروشگاه و مغازه


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی