Evermotion – Archinterior Vol 45

در این پست از بخش صحنه آماده تری دی مکس و در ادامه ارائه آرشیو آبجکت و مدل‌های سه‌بعدی حرفه‌ای Evermotion، صحنه آماده نشیمن و آشپزخانه را برای شما همراهان گرامی مرجع معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 10 صحنه داخلی اتاق نشیمن و آشپزخانه است می‌تواند تا حد چشمگیری در ارائه هر چه زیباتر ایده‌های اختصاصی شما به کارفرما مؤثر باشد. بنابراین با توجه به اینکه طراحی داخلی فضاهای مرتبط درصد بالایی از پروژه‌های طراحی داخلی را در برمی‌گیرد، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد رضایت کارفرما داشته باشد.

صحنه آماده نشیمن

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 191 – آبجکت درخت و صخره


جزئیات دانلود آرچ اینتریور 45 – صحنه آماده نشیمن و آشپزخانه

آرچ اینتریور 45 شامل 10 صحنه داخلی اتاق نشیمن و آشپزخانه حرفه ای برای نرم افزار 3dmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدل ها تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل‌ها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ اینتریور 45 – صحنه آماده نشیمن و آشپزخانه :

  • مجموعه Evermotion – Archinterior Vol 45
  • حجم مجموعه :8.8GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • قیمت در سایت اورموشن: €120
  • همه پارتها را دانلود و با هم به وسیله نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ اینتریور 45 – صحنه آماده نشیمن و آشپزخانه (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

صحنه آماده نشیمن

مدل سه بعدی آشپزخانه

مدل سه بعدی آشپزخانه

صحنه آماده نشیمن


این مطلب را هم ببینید: آموزش طراحی داخلی با بلندر


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی