دانلود Evermotion – Archinterior Vol 47

در این پست از مرجع دانلود معماری و در ادامه ارائه ولوم های جدید آرچ اینتریور از شرکت اورموشن ، مجموعه آرچ اینتریور 47 که آرشیوی بسیار کاربردی از 10 صحنه آماده طراحی داخلی برای تری دی مکس میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

آرچ اینتریور 47 از آرشیو صحنه های آماده سه بعدی طراحی داخلی شرکت اورموشن هم مانند تمامی ولوم های دیگر صحنه های داخلی آماده تری دی مکس این شرکت دارای 10 صحنه داخلی به صورت فایل تری دی مکس با بالاترین کیفیت طراحی میباشد و مدل سازی و متریال ها و صحنه های آماده رنده با تنظیمات انجام شده توسط کاربران حرفه ای اورموشن ارائه شده است،که علاوه بر 10 صحنه بسیار زیبا با چیدمان حرفه ای و 10 ایده خلاقانه در طراحی داخلی ،سورس کامل فایل ها که شامل 100 ها مدل بسیار با کیفیت و دقیق را در اختیار طراحان عزیز قرار میدهد که میتواند در طراحی های اختصاصی بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.فایل های صحنه آماده سه بعدی اورموشن علاوه بر موارد فوق میتواند جنبه آموزشی را نیز داشته باشد و طراحان عزیز با بررسی فایل ها و تنظیمات متریال و رندر صحنه به رازهای رندرینگ حرفه ای با vray پی ببرند.

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ اینتریور به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ اینتریور را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ اینتریور 1 تا 40


جزئیات دانلود آرچ اینتریور 47 :

آرشیو پیش رو ولوم 47 از مجموعه اورموشن آرچ اینتریور میباشد و شامل 10 صحنه آماده سه بعدی برای تری دی مکس و موتور رندر وی ری میباشد.برای تمامی صحنه ها رندر نهایی جهت پیش نمایش به همراه فایل تری دی مکس نهایی پروژه ،فایل فتوشاپ ویرایش صحنه ها به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز موجود میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آرچ اینتریور 47 :

  • مجموعه Evermotion – Archinterior Vol 47
  • حجم مجموعه : 2.27GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

دانلود این مجموعه و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

  • دانلود آرچ اینتریور ولوم 47 – پارت 1 1.95GB
  • دانلود آرچ اینتریور ولوم 47 – پارت 2 221MB
  • بلافاصله بعد از دریافت اشتراک لینک های دانلود برای شما در همین قسمت فعال خواهد شد.


خرید پستی ولوم 47 آرچ اینتریور : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر مجموعه Evermotion – Archinterior Vol 47 را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید Archinterior 47


تصاویر پیش نمایش از رندر های نهایی صحنه های مجموعه آرچ اینتریور 47 :(برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود Archinterior 47

دانلود Archinterior Vol 47

دانلود رایگان Evermotion - Archinterior Vol 47

صحنه آماده سه بعدی

صحنه آماده تری دی مکس

آرچ اینتریور 47

آرچ اینتریور

دانلود آرچ اینتریور

دانلود آرچ اینتریور 47


این مطالب را هم ببینید:

دانلود رایگان آرچ اکستریر 21

دانلود آرچ مدل 174 – آبجکت مبلمان


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی