دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 105

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه‌بعدی، آبجکت لوازم تزیینی باغچه که جزء آرشیو آبجکت های حرفه‌ای اورموشن است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 59 ست متنوع و مدرن از انواع وسایل تزیینی باغچه به همراه تکسچر است می‌تواند تا حد چشمگیری در ارائه هر چه زیباتر ایده‌های اختصاصی شما به کارفرما مؤثر باشد. بنابراین با توجه به اینکه طراحی و مدل سازی فضاهای مرتبط با فضای سبز، باغ، باغچه و حیاط درصد بالایی از پروژه‌های طراحی خارجی را در برمی‌گیرد، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد رضایت کارفرما داشته باشد.

آبجکت لوازم تزیینی باغچه

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 111 – آبجکت گجت تزیینی


جزئیات دانلود آرچ مدل 105 – آبجکت لوازم تزیینی باغچه

آرچ مدل 105 شامل 59 مدل سه بعدی انواع لوازم تزیینی باغچه و فضای سبز برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدل‌ها تمامی متریال و تکسچرهای استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل‌ها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 105 – آبجکت لوازم تزیینی باغچه :


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 105 – آبجکت لوازم تزیینی باغچه (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت صندلی باغ

آبجکت پل تزیینی

آبجکت فرنیچر باغچه

آبجکت آبنما

آبجکت فرنیچر باغچه

آبجکت درختچه

آبجکت طراحی باغچه

آبجکت دروازه تزیینی باغچه

آبجکت تزیینی باغچه


این مطلب را هم ببینید: دانلود تصاویر HDRI منظره و طبیعت


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس