دانلود Evermotion – Archmodel Vol 120

دانلود آرچ مدل 120 از آرشیو مدل های سه بعدی حرفه ای اورموشن که شام مدل های متنوع لوازم خانگی دکوری میباشد، در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت شده است.

دانلود آرچ مدل 120 شامل 40 مدل سه بعدی از انواع لوازم خانگی و دکوری میباشد که مانند تمامی مدل های دیگر آرشیو Evermotion دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها میباشد و یکی از با کیفیت ترین آرشیو های آبجکت در دنیا میباشد.میتوان از مدل های این مجموعه به عنوان افزودن جزئیات انواع لوازم دکوری در صحنه های معماری و طراحی داخلی استفاده کرد.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 192 به صورت کامل


جزئیات دانلود آرچ مدل 120 – لوازم خانگی دکوری :

این ولوم از آرچ مدل شامل 40 مدل سه بعدی لوازم خانگی و دکوری برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر محبوب vray میباشد، به همراه مدل ها تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آنها موجود میباشد.مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 120 – لوازم خانگی دکوری :

  • مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 120
  • حجم مجموعه : 288MB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

خرید پستی کل آرشیو آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  آبجکت های حرفه ای archmodels را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های archmodels- حجم کل آرشیو ۳۲۶GB)

خرید پستی آرچ مدل


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 120 – لوازم خانگی دکوری (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آرچ مدل 120 - لوازم خانگی دکوری

آرچ مدل 120

دانلود آرچ مدل 120


این مطالب را هم ببینید:

دانلود آرچ اکستریور

دانلود آرچ اینتریور


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس