دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 190

در این پست و در ادامه آرشیو مدل های حرفه ای اورموشن آرچ مدل ، دانلود رایگان آرچ مدل 190 مجموعه ای حرفه ای از مدل سه بعدی باغ و محوطه را آماده دریافت کرده ایم.

آرچ مدل 190 شامل 20 مدل سه بعدی از انواع محوطه حیات خلوت، باغ و روف گاردن میباشد که مانند تمامی مدل های دیگر آرشیو Evermotion دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها میباشد و یکی از با کیفیت ترین آرشیو های آبجکت در دنیا میباشد.میتوان از مدل های این مجموعه در طراحی صحنه های باغ و محوطه و حیات خلوت و مواردی از این دسته استفاده کرد.

مدل سه بعدی باغ

آبجکت باغ

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 208


دانلود آرچ مدل 190 – مدل سه بعدی باغ :

این ولوم از آرچ مدل شامل 20 مدل سه بعدی باغ و چیدمان فضای سبز و حیات خلوت برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر محبوب vray میباشد، به همراه مدل ها تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آنها موجود میباشد.مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 190 – مدل سه بعدی باغ :

تصاویر پیش نمایش از Archmodel Vol 190 – آبجکت باغ و فضای سبز (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آرچ مدل 190 - مدل سه بعدی باغ

مدل سه بعدی حیاط خلوت

مدل سه بعدی روف گاردن

دانلود archmodel 190

آرچ مدل 190

دانلود آرچ مدل 190


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 120 – لوازم خانگی دکوری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس