دانلود Evermotion – Archmodel Vol 192

دانلود ولوم 192 از آرشیو حرفه ای آرچ مدل شرکت اورموشن که شامل آبجکت درخت تزئینی و زینتی مورد استفاده در محوطه سازی میباشد را در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه آرچ مدل 192 یکی از آرشیو های خاص و بسیار کاربردی اورموشن به ویژه در طراحی محوطه و طراحی شهری میباشد و شامل 60 مدل سه بعدی بسیار با کیفیت و دقیق آبجکت درخت تزئینی و زینتی میباشد که میتواند در طراحی محوطه و چیدمان فضای خارجی پروژه های مختلف معماری،منظر و طراحی شهری ،محیط های بازی و انیمیشن برای طراحان عزیز بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 192 به صورت کامل


جزئیات دانلود آرچ مدل 192 – آبجکت درخت تزئینی :

آرچ مدل 192 از مجموعه اورموشن آرشیوی خاص و کاربردی از 60 مدل سه بعدی گیاهان تزئینی و زینتی برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 192 – آبجکت درخت تزئینی :

  • مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 192
  • حجم مجموعه : 2.8GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود Archmodel Vol 192
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

خرید پستی کل آرشیو آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  آبجکت های حرفه ای archmodels را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های archmodels- حجم کل آرشیو ۳۲۶GB)

خرید پستی آرچ مدل


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 192 – آبجکت درخت تزئینی (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت درخت تزئینی و زینتی

دانلود آرچ مدل 192


این مطالب را هم ببینید:

آموزش رویت

آموزش راینو


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس