Evermotion – Archmodel Vol 220

در این پست از مرجع معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی و مدل‌سازی فضاهای بیرونی اداری و مسکونی، یعنی مجموعه آبجکت مبلمان بیرونی که ولوم 220 از مدل‌های آرک مدل شرکت اورموشن است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 28 مدل سه بعدی ست مبلمان بیرونی با کیفیت بالا و اجزای دکوراسیون خارجی با مدل‌های مبلمان مانند مبل چوبی، مبل چرمی، حصیری و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه طراحی بیرونی فضاهای مسکونی و اداری بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Evermotion – Archmodel Vol 220 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

دانلود آرچ مدل 220 - آبجکت مبلمان بیرونی

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ اینتریور 53 – صحنه آماده داخلی سالن کنفرانس


جزئیات دانلود آرچ مدل 220 – آبجکت مبلمان بیرونی

آرچ مدل 220 شامل 28 آبجکت مبل و تزیینات بیرونی حرفه ای برای نرم افزار 3dmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدل‌ ها تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل‌ها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 220 – آبجکت مبلمان بیرونی :

  • مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 220
  • حجم مجموعه : 3.8GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • قیمت در سایت اورموشن: €120
  • همه پارتها را دانلود و با هم به وسیله نرم افزار winrar اکسترکت کنید.
  • دانلود Archmodel Vol 220

تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 220 – آبجکت مبلمان بیرونی (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آرچ مدل 220 - آبجکت مبلمان بیرونی

دانلود آرچ مدل 220

دانلود آرچ مدل 220

دانلود آرچ مدل 220

دانلود آرچ مدل 220

دانلود آرچ مدل 220

دانلود آرچ مدل 220 - آبجکت مبلمان بیرونی


این مطلب را هم ببینید: رساله ترمینال مسافربری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس