دانلود رایگان دوره آموزشی استادی در Autodesk Revit Architecture

با توجه به اینکه نرم افزار مهندسی Revit ابزاری فوق‌العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند به شمار می رود. ضروری دانستیم که دوره آموزش استادی رویت را در این مطلب از بخش آموزش نرم افزارهای معماری سایت برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نماییم.

این نرم افزار دارای ابزارهای دقیقی برای طراحی و ساخت سازه های کارآمدتر می باشد. Autodesk Revit با پشتیبانی از جدیدترین متدهای ساخت و ساز و مدل سازی از طریق اطلاعات موجود درباره ساختمان (BIM) و همچنین اطلاعات مربوط به استقامت مصالح، ترکیب ساخت و ساز، روش های به روز معماری ساختمان و ارائه راه حل های نوین در زمینه بهینه سازی در استفاده از مواد در ساخت، انرژی و … به عنوان یک دستیار تخصصی مهندسین به شمار خواهد آمد. نرم افزار Autodesk Revit به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنار مهندسان قرار می گیرد و در انجام امور محاسباتی مربوط به ساختمان نظیر برآورد مصالح و میزان مقاومت آن ها که یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های مربوط به ساخت و ساز است آنها را یاری می نماید.

به جرات می توان گفت برای افرادی که نیاز دارند به صورت اصولی و از ابتدا استاندارد صنعتی BIM را فراگیرند این دوره آموزشی بسیار مناسب است. در هفت ساعت آموزش شروع به کار با رویت و انجام پروژه ها را به خوبی یاد می گیرید. بعلاوه با استفاده از تمرینات عملی ، می‌توانید همه چیزهای مورد نیاز برای ایجاد پروژه های حرفه ای BIM را یاد بگیرید.

آموزش revit


حتما ببینید: آموزش کامل لومیون 8 و 9


مشخصات آموزش استادی رویت :

این دوره آموزشی حاوی 90 قسمت و زمان تقریبی 7 ساعت و 50 دقیقه می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Revit استفاده و در سطحی که برای همه کارآموزان مناسب باشد ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش استادی رویت :

  • حجم مجموعه: 2.21GB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش revit

آموزش رویت

آموزش استادی رویت