ایده های متفاوت در فروشگاه عینک آفتابی N3ON

طراحی فروشگاه عینک :چه ایده­ ای بهتر از این که برای طراحی یک فروشگاه عینک از ادراک بصری و حس بینایی که توسط چشم درک می­گردند الهام گرفته شود. این ایده به بهترین نحو در فروشگاه عینک آفتابی N3ON طراحی و اجرا شده است.

مشخصات کلی پروژه:

  • فروشگاه عینک آفتابی N3ON – چین
  • طراحی گروه معماری Linehouse
  • مهندس معمار Tony Schonhardt
  • مساحت 33.0 sqm
  • سال ساخت 2016
  • مکان پروژه Shanghai, Shanghai, China
  • همکاران طرح Alex Mok & Briar Hickling

طراحی ویترین مغازه

طراحی فروشگاه عینک N3ON

چه ایده ای بهتر از این که برای طراحی یک فروشگاه عینک از ادراک بصری و حس بینایی که توسط چشم درک می گردند الهام گرفته شود. این ایده به بهترین نحو در فروشگاه عینک آفتابی N3ON طراحی و اجرا شده است و توانسته تجربه ای منحصر بفرد را از فضاهای فروشگاهی برای مشتریان و بازدید کنندگان به وجود آورد.
برای طراحی این فروشگاه از پانل های فلزی استفاده شده که سوراخ دار و مقعر شکل و سفید رنگ می باشند، به گونه ای که این پانل ها ی فلزی در زاویه های متقاطع نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند. سوراخ هایی که درون این پانل ها قرار دارند دارای اندازه-های گوناگون می باشند و به صورت عمودی بر روی سطح آن ها پراکنده شده اند.

طراحی فروشگاه عینک N3ON
عاملی که بیش از همه باعث جلب توجه مشتریان در هنگام ورود می شود و نقطه کانونی در قروشگاه N3ON به حساب می-آید، قسمت کانتر صندوق می باشد، چون این قسمت به گونه ای طراحی شده که یک سری چراغ فلورسنت در داخل کانتری با پوشش صورتی رنگ قرار دارند.


حتما ببینید: دکوراسیون تجاری


طراحی فروشگاه عینک
در این فروشگاه عینک ها به گونه ای به نظر می رند که گویی شناور هستند، چون عینک های آفتابی در داخل پانل هاای فلزی که قبلا توضیح داده شد بر روی میله های فلزی سفید رنگ یا جعبه های شیشه ای قرار گرفته اند.

طراحی فروشگاه عینک N3ON

تصاویر پروژه طراحی فروشگاه عینک N3ON :

طراحی فروشگاه عینک آفتابی

دکوراسیون فروشگاه عینک آفتابی

طراحی داخلی فروشگاه عینک آفتابی

طراحی ویترین فروشگاه

دکوراسیون فروشگاه عینک

طراحی فروشگاه

طراحی پلان فروشگاه

منبع: archdaily

ترجمه: مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: پلان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان