آموزش مقدماتی تا متوسطه Photoshop

در این مطلب، آموزش مبتدی تا متوسط نرم افزار فتوشاپ برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت شده است.

بدون شک Photoshop، قدرتمند ترین و محبوب‌ ترین نرم افزار حرفه‌ ایی ویرایش عکس، ساخت مدل‌ های سه بعدی، طراحی و نقاشی است که بیش از 25 سال از ارائه اولین نسخه آن می‌ گذرد و مرتبا با ویژگی‌ های جدید به روز می‌ شود. مدرس این دوره آموزشی Adam Chraibi، به شما می آموزد تا برای پردازش تصویر و روتوش دیجیتال، مسلط شوید. در این آموزش از ابتدا و از طریق یک سری دروس عملی یاد می گیرید از این نرم افزار استفاده کنید، که به شما در درک نحوه کارکرد ابزارهای فتوشاپ و بهترین تنظیمات توصیه شده برای هر ابزار کمک می کند. نخست با با رابط کاربری فتوشاپ و ابزارهای اصلی آن آشنا خواهید شد. و سپس یاد خواهید گرفت که اسناد را مدیریت و ترکیب کنید، با لایه ها و موارد انتخاب و ماسک کار کنید که این موارد از پر کاربرد ترین ابزار های فتوشاپ محسوب می شوند. در ادامه با اندازه تصویر، مبانی وضوح و دگرگونی ها آشنا می شوید و می توانید طرح ها یا ایده های خیالی خود را زنده کنید. در این آموزش با براش ها آشنا می شوید و نحوه استفاده از ابزار های رتوش برای بازسازی، تمیز کردن و بهبود عکس ها و تصاویر خود با یک پایان واقع گرایانه را خواهید آموخت. در نهایت نحوه اعمال صحیح لایه های تنظیم را فرا می گیرید. پس از اتمام این آموزش می توانید یک روش درمانی دقیق سایه و نور را انجام دهید و رنگ را متناسب با نیاز پروژه خود تنظیم کنید.

آموزش مبتدی تا متوسط نرم افزار فتوشاپ


حتما ببینید : آموزش کامل سطح پیشرفته نرم افزار اتوکد


جزئیات دانلود آموزش مبتدی تا متوسط نرم افزار فتوشاپ :

این دوره آموزشی برای نرم افزار Photoshop و به مدت زمان 7:20 ساعت می باشد. هم چنین این آموزش در سطح مبتدی تا متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش مقدماتی تا متوسطه Photoshop :

  • مجموعه: Udemy – Introduction to Adobe Photoshop CC from 0 to intermediate
  • حجم مجموعه: 4.5GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip