طراحی داخلی فروشگاه جواهرات

طلا فروشی Nuun واقع در شهر پاریس، فرانسه توسط آتلیه معماری Atelier Brunoir  طراحی و اجرا شده است. در دکوراسیون داخلی این فروشگاه جواهرات از ترکیب رنگ طلایی و صورتی استفاده شده که علاوه بر عملکرد مناسب فضا، موجب ایجاد فضایی انعطاف پذیر گردیده و برای جذابیت بیشتر، فاکتور های زنانه در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون داخلی طلا فروشی

در طراحی این طلا فروشی با استفاده از رنگ های صورتی ، سفید و طلایی فضایی منحصر به فرد برای نمایش طلا و جواهرات ایجاد شده است. طراحی داخلی این فروشگاه جواهرات ترکیبی از سبک کلاسیک فرانسوی و سبک متداول خاورمیانه ایی می باشد. قفسه های شیشه ایی ویترین جواهرات در داخل دیوار ها تعبیه شده اند. و در امتداد دیوار اصلی نمایشگاه، دیوار دو لایه ایی قرار گرفته است. و به منظور نمایش جواهرات لایه دوم با انحنایی به آرامی در سقف به سمت داخل امتداد یافته است.

دکوراسیون داخلی طلا فروشی

در دکوراسیون داخلی این طلا فروشی صندلی ها به رنگ سبز آبی و نارنجی انتخاب شده که به همراه پارکت های چوبی، و رنگ گرم طلایی موجب ایجاد تعادل میان تمامی اجزای دکوراسیون شده است. به منظور ایجاد تمرکز بیشتری برای جلوه جواهرات از جعبه های معلق شیشه ایی با فرم های ساده استفاده شده است. دیوار های پشتی صورتی رنگ طراحی شده و پانل های منحنی شکل نیز به رنگ سفید دیزاین شده اند که در درب انتهای فضا این انحنا تکرار شده است.

دکوراسیون داخلی طلا فروشی

در انتهای فضای این جواهر فروشی و پشت پارتیشن ، یک دیوار آینه ایی تعبیه شده که دارای پانل های روشن و طلایی می باشد. و از طریق این دیوار شیشه ایی دسترسی به مکان های خصوصی بیشتر برای جلسات و مشاوره با مشتریان و یا برای مشتریان اختصاص فراهم شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی مطب دندانپزشکی به سبک مینیمال


سایر تصاویر دکوراسیون داخلی طلا فروشی در پاریس

 طلا فروشی

 طلا فروشی

منبع : zuremagazine

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مدل سه بعدی سنگ – دانلود رایگان آبجکت تخته سنگ واقع گرایانه

مستند سد هوور – طراحی و ساخت یکی از سنگین‌ترین و بلندترین سدهای جهان