آموزش کامپوزیت رندر با ویری نکست برای تری دی مکس

در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری، آموزش رندرینگ برای کامپوزیشن در 3ds Max و V-Ray Next را تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

با استفاده از عناصر رندر، V-Ray Next برای تری دی مکس کنترل دقیق روی پارامتر های لازم برای ایجاد کامپوزیت با کیفیت بالا مانند بازتاب ‌ها، سایه‌ ها، مات ها و … را ارائه می ‌دهد. مدرس این دوره آموزشی Brian Bradley، نحوه استفاده از V-Ray Next را برای ایجاد رندر های خاص برای ورک فلوی پست پروداکشن در برنامه هایی مانند: فتوشاپ و افترافکت نشان می دهد. عناصر رندر رابط کاربری و ورک فلو و گزینه های خروجی تصاویر ثابت و توالی های انیمیت شده را بررسی می کنید. سپس نحوه استفاده از مجموعه حالات 3ds Max برای مدیریت چندین پاس رندر و نحوه تجزیه و تحلیل یک صحنه را خواهید آموخت. در ادامه عناصر رندری مانند MultiMatte, Cryptomatte, ZDepth, VRayLightSelect را کاوش می کنید. در پایان ، نحوه انتخاب و تنظیم عناصر رندر برای یک توالی انیمیت شده را نشان می دهد و نحوه افزودن نورپردازی و دیگر افکت ها برای تولید کامپوزیت نهایی بسیار متفاوت را خواهید آموخت.

آموزش رندرینگ برای کامپوزیشن در3ds Max و V-Ray Next


حتما ببینید : آموزش رندرینگ در لومیون فقط در 2.5 ساعت


جزئیات دانلود آموزش رندرینگ برای کامپوزیشن در 3ds Max و V-Ray Next :

این دوره آموزشی برای نرم افزار های V-Ray , 3ds Max و به مدت زمان 3:00 ساعت می باشد. هم چنین این آموزش در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش کامپوزیت رندر با ویری نکست برای تری دی مکس  :

  • مجموعه: Lynda – 3DS Max: Rendering for Compositing in V-Ray Next
  • حجم مجموعه:3.4GB
  • سازنده : Lynda
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: دارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip