دانلود پابان نامه و پروژه کامل طراحی دانشکده معماری و هنر

در این پست از بخش دانلود پلان های حرفه ای طراحی معماری ، پروژه و پلان دانشکده معماری و هنر که شامل مدارک نهایی و کامل یک پایان نامه معماری با همین موضوع میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پلان دانشکده معماری و هنر که در این بخش آماده دریافت شده است، ویژه پایان نامه معماری با موضوع طراحی دانشکده معماری و هنر طراحی شده است و شامل تمامی مدارک نهایی پروژه از جمله فایل اتوکد نهایی با قابلیت ویرایش کامل و تصاویر سه بعدی پروژه میباشد.این پروژه با ایده از معماری باهاوس و مدرسه معماری باهاوس در ترکیب با ایده های ایجاد حیاط مرکزی در معماری مدارس اصیل ایرانی کاملا کاربرد گرا طراحی شده است و طراحی نماها و حجم نهایی این پروژه نیز با بهره گیری کامل از نور طبیعی از طراحی مدرسه معماری باهاوس ایده برداری و  طراحی شده است و به نوعی ترکیبی از معماری اصیل ایرانی و معماری مدرن و به روز میباشد،پروژه در دو طبقه و همکف و در دو ساختمان مجزا که با پل به هم مرتبط شده اند طراحی شده است، استفاده از پلان حیاط مرکزی ایجاد بام سبز و تراس گسترده از ویژگی های خاص این پروژه میباشد.

فایل اتوکد پروژه: شیت های نقشه ها شامل پلان کامل طبقات با مبلمان کامل،پلان اندازه گذاری و آکس بندی و ستون گذاری به صورت مجزا و هر کدام در یک شیت (برای هر طبقه پلان اختصاصی و مجزا طراحی شده است)، چهار نمای اصلی پروژه با طراحی مدرن، دو مقطع از پلان پروژه و سایت پلان پروژه میباشد.

رندر های سه بعدی: به همراه پروژه 12 رندر سه بعدی تری دی مکس با موتور رندر وی ری و با کیفیت بالا و طراحی زیبا از طراحی نمای خارجی پروژه از دیدهای مختلف پرنده و ناظر موجود میباشد.

پوستر معرفی پروژه: فایل نهایی پوستر معرفی پروژه با طراحی مناسب و کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ به همراه پروژه موجود میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان دانشکده فنی مهندسی


دانلود پلان دانشکده معماری و هنر شامل مدارک زیر :

  • پلان های کامل پروژه به صورت پلان مبلمان مجزا و پلان اندازه گذاری و آکس بندی و ستون گذاری
  • چهار نمای اصلی پروژه
  • دو مقطع از پلان پروژه
  • سایت پلان کامل
  • 12 رندر سه بعدی تری دی مکس با کیفیت بالا
  • پوستر معرفی پروژه به صورت عکس با رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۷۵,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پلان دانشکده معماری و هنر :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.

دانلود رساله و مطالعات کامل این پروژه :
این پروژه دارای مطالعات کامل طراحی دانشکده هنر معماری مختص میباشد که پروژه را کامل کرده و آماده ارائه یک پایان نامه کامل معماری میباشد، از لینک زیر میتوانید رساله این پروژه را به صورت مجزا از بخش رساله و مطالعات سایت دریافت کنید.
  • دانلود رساله دانشکده معماری و هنر

این مطالب را هم ببینید:

پلان پژوهشکده معماری

دانلود مدل سه بعدی