آموزش موتور رندر محبوب Vray Next از کمپانی معتبر Skillshare

هنرمندان سه بعدی، معماران، طراحان داخلی، طراحان محصول و هنرمندان محیط سه بعدی قطعا با یکدیگر اتفاق نظر دارند که موتور رندر Vray Next و 3ds Max دو جزء جدا نشدنی از یکدیگر هستند و باید از تمام تکنیک ها و نکات آن آگاه باشند. بنابراین کاملا ضروری است که آموزش Image Sampler را که در این پست از قسمت آموزش نرم افزار های معماری برای شما همراهان گرامی در نظر گرفته ایم را مشاهده نمایید.

با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند. در این قسمت به بررسی Image Sampler در انجین ویری نکست پرداخته می شود و در ادامه پست های مربوط به آموزش وی ری نکست آموزش قسمت های دیگر این نرم افزار را برای شما آماده دریافت خواهیم نمود.

آموزش Image Sampler


حتما ببینید: آموزش کامل وی ری نکست برای تری دی مکس


مشخصات آموزش Image Sampler از نرم افزار Vray Next :

این دوره آموزشی حاوی 8 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت است. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای  Vray و 3ds Max استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش Image Sampler از نرم افزار Vray Next :

  • حجم مجموعه: 566MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش Image Sampler