دانلود قسمت اول دوره آموزشی موتور رندر Vray Next

انجین وی ری پرطرفدارترین پلاگین تری دی مکس به شمار می رود و اینک که Vray Next با امکانات و ابزار منحصر به فرد منتشر شده است یادگیری تکنیک ها و ابزارهای آن اجتناب ناپذیر می باشد. در همین راستا آموزش انجین Vray Next را در این پست از بخش آموزش نرم افزارهای معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر نمایید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

این دوره آموزشی به شما کمک می کند با استفاده از انجین Vray Next و تری دی مکس تجسم خیره کننده ایی ایجاد نمایید. در واقع این دوره آموزشی مقدمه ایی از ویری نکست و نورپردازی در آن است زیرا امروزه انجین Vray یک استاندارد است و هر مهندس معماری باید بداند که چگونه از آن برای ایجاد یک کار شگفت انگیز استفاده نماید.


حتما ببینید: دانلود آموزش Redshift


مشخصات آموزش انجین Vray Next :

این دوره آموزشی حاوی 14 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت و 35 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای  Vray Next و 3ds Max استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش انجین Vray Next :

  • حجم مجموعه: 668MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش انجین Vray Next