دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 116

همراهان عزیز مرجع معماری می‌توانند مجموعه باکیفیت و حرفه‌ای انواع آبجکت حصار باغچه و حیاط را که ولوم 116 از مدل های آرچ مدل شرکت اورموشن می‌باشد را در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی دریافت نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 26 ست متنوع و مدرن از انواع تزئینات باغچه و حیاط به همراه تکسچر است می‌تواند تا حد چشمگیری در ارائه هر چه زیباتر ایده‌های اختصاصی شما به کارفرما مؤثر باشد. بنابراین با توجه به اینکه طراحی خارجی فضاهای باغچه، حیاط، فضای سبز و … درصد بالایی از پروژه‌های طراحی خارجی را در برمی‌گیرد، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد رضایت کارفرما داشته باشد. مجموعه پیش رو مانند تمامی ولوم های اورموشن آرچ مدل دارای کیفیت و دقت بسیار بالایی در مدلها بوده و به همراه تمامی تکسچرهای استفاده شده ارائه شده است.

آبجکت حصار

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 187 – آبجکت مبلمان چوبی


جزئیات دانلود آرچ مدل 116 – آبجکت حصار

آرچ مدل 116 شامل 26 مدل سه بعدی حصار باغچه و حیاط برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدلها تمامی متریال و تکسچرهای استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدلها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 116 – آبجکت حصار :


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 116 – آبجکت حصار (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت حصار

آرچ مدل 116

آبجکت آرچ مدل 116

آبجکت آرچ مدل 116

آبجکت آرچ مدل 116

آبجکت آرچ مدل 116

آبجکت تزیینات باغچه

آبجکت تزیینات باغچه

آبجکت تزیینات باغچه


این مطلب را هم ببینید: دانلود تصویر HDRI طبیعت


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس