دانلود Evermotion – Archmodel Vol 147

در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی آرشیوی بسیار کاربردی در طراحی داخلی که ولوم 147 از آرشیو اورموشن آرچ مدل میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه آرچ مدل 147 از آرشیو حرفه ای اورموشن شامل 140 مدل سه بعدی بسیار با کیفیت و دقیق از انواع مدل های دیوار پوش، دیوارهای دکوراتیو یا تری دی پنل (3D Panel) و مبلمان خاص میباشد، که میتواند برای معمارن و طراحان داخلی بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.مجموعه مدل های دیوار پوش سه بعدی یکی از آرشیو های پر کاربرد در طراحی داخلی و در عین حال از مدل های سخت در مدل سازی و کمیاب میباشد و در اختیار داشتن مجموعه ای با کیفیت از این مدل ها میتواند برای طراحان بسیار ارزشمند باشد.


حتما ببینید: آبجکت تری دی پنل


جزئیات دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی – آرچ مدل 147 :

آرچ مدل ولوم 147 یکی از آرشیو های پر کاربرد در طراحی داخلی میباشد و شامل 140 آبجکت دیوار پوش سه بعدی برای 3ds max و موتور رندر محبوب vray است.به همراه این مجموعه تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در مدل ها موجود میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی – آرچ مدل 147 :

  • مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 147
  • حجم مجموعه : 1.16GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود آرچ مدل ولوم 147 1.16GB
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

خرید پستی کل آرشیو آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  آبجکت های حرفه ای archmodels را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های archmodels- حجم کل آرشیو ۳۲۶GB)

خرید پستی آرچ مدل


تصاویر پیش نمایش از دانلود رایگان مدل سه بعدی دیوار پوش سه بعدی – آرچ مدل 147 (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی

دانلود آبجکت دیوار پوش سه بعدی


این مطالب را هم ببینید:

آموزش 3ds max

آموزش vray


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس