دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 148

در این پست از مرجع معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی و مدل‌سازی فضاهای سبز، باغ‌ها، باغچه و حیاط یعنی مجموعه آبجکت باغ که ولوم 148 از مدل‌های آرک مدل شرکت اورموشن است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

طراحان و معماران گرامی می‌توانند با استفاده از این مجموعه که حاوی 83 مدل سه بعدی انواع درخت، ساختمان و لوازم برای شبیه سازی باغ به همراه تکسچر متنوع و باکیفیت از آرشیو حرفه‌ای تری دی اسکای است، در پروژه‌های مختلف طراحی و مدل سازی باغ، باغچه، انواع فضای سبز و … کیفیت کارهای خود را ارتقا بخشیده و درعین حال زمان کمتری صرف به پایان رساندن آن‌ها نمایند.

آبجکت باغ

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 144 – آبجکت میز و کنسول


جزئیات دانلود آرچ مدل 148 – آبجکت باغ

آرچ مدل 148 شامل 83 مدل سه بعدی لوازم و تزیینات باغ برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدل‌ها تمامی متریال و تکسچرهای استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل‌ها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 148 – آبجکت باغ :


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 148 – آبجکت باغ (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت باغ

مدل سه بعدی تزیینات باغ

مدل سه بعدی تزیینات باغ

مدل سه بعدی تزیینات باغ

مدل سه بعدی لوازم باغ

مدل سه بعدی لوازم باغ

آبجکت لوازم باغ

آبجکت لوازم باغ

آبجکت لوازم باغ


این مطلب را هم ببینید: تاثیر خطوط در طراحی داخلی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس