دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 153

در ادامه ارائه ولوم های جدید اورموشن آرچ مدل که یکی از بهترین و متنوع ترین آرشیو های مدل سه بعدی در دنیا سی جی میباشد،در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود آرچ مدل 153 که شامل انواع لوازم فانتزی کهنه، قدیمی، شکسته، کثیف و .. میباشد را برای همراهان عزیز به صورت رایگان آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه آرچ مدل 153 یکی از آرشیو های خاص و بسیار کاربردی برای طراحان میباشد و شامل 52 مدل سه بعدی از انواع لوازم و چیدمان های قدیمی و کهنه متنوع میباشد که با نهایت کیفیت و دقت توسط کاربران حرفه ای مدلسازی و توسط اورموشن آماده ارائه شده است و مانند تمامی آرشیو های این مجموعه به همراه تمامی تکسچر های با کیفیت مجموعه توسط مرجع دانلود معماری به صورت کامل و رایگان آماده دریافت شده است و طراحان عزیز میتوانند از آرشیو در پروژه های اختصاصی خود به صورت کامل بهره ببرند.

دانلود آرچ مدل 153 - مدل سه بعدی لوازم فانتزی کهنه و قدیمی

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 208


جزئیات دانلود آرچ مدل 153 – Evermotion – Archmodel Vol 153

آرچ مدل 153 از مجموعه اورموشن آرشیوی خاص و کاربردی از 52 مدل سه بعدی لوازم دکوری و فانتزی کهنه و قدیمی برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 153 :

تصاویر پیش نمایش از دانلود Archmodel 153 (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی لوازم فانتزی کهنه و قدیمی

 Evermotion - Archmodel Vol 153

دانلود Archmodel 153

آرچ مدل 153

دانلود آرچ مدل 153

مدل سه بعدی لوازم قدیمی

مدل سه بعدی لوازم کهنه

مدل سه بعدی لوازم کهنه و قدیمی


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 198 – مدل سه بعدی ویترین فروشگاه و مغازه


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس