دانلود Evermotion – Archmodel Vol 166

در این پست از مرجع دانلود معماری آرشیو بسیار کاربردی برای طراحان داخلی به ویژه طراحان فعال در زمینه طراحی داخلی آشپزخانه و کابیت ، دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت ولوم  166 از آرشیو اورموشن آرچ مدل را برای طراحان عزیز آماده ذریافت کرده ایم.

آرچ مدل 166 از شرکت اورموشن مانند تمامی ولوم های دیگر این مجموعه دارای مجموعه ای بسیار با کیفیت و دقیق از آبجکت ها میباشد که یکی از حرفه ای تری و با کیفیت ترین آرشیو های مدل سه بعدی در دنیا به شمار میرود. این ولوم از آرچ مدل شامل آبجکت های متنوع از انواع طراحی داخلی آشپزخانه و مدل سه بعدی کابینت های آماده میباشد که میتواند برای طراحان داخلی و معماران در زمینه طراحی داخلی فضای آشپزخانه بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.


حتما ببینید: آبجکت کابینت آشپزخانه


جزئیات دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت – آرچ مدل 166 :

ولوم 166 از مجموعه اورموشن آرچ مدل مجموعه ای خاص و کاربردی از 40 مدل سه بعدی بسیار با کیفیت و دقیق از کابینت آشپزخانه برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت – آرچ مدل 166 :

  • مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 166
  • حجم مجموعه : 1.04GB
  • سازنده :از مجموعه اورموشن
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود آرچ مدل ولوم 166 1.04GB
  • همه پارت ها را دانلود و با هم و با نرم افزار winrar اکسترکت کنید.

خرید پستی کل آرشیو آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  آبجکت های حرفه ای archmodels را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های archmodels- حجم کل آرشیو ۳۲۶GB)

خرید پستی آرچ مدل


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای کابینت و لوازم آشپزخانه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت کابینت و لوازم آشپزخانه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های کابینت و لوازم آشپزخانه – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی کابینت و لوازم آشپزخانه


تصاویر پیش نمایش از دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت – آرچ مدل 166 : (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت - آرچ مدل 166

مدل سه بعدی کابینت

دانلود مدل سه بعدی کابینت

دانلود رایگان مدل سه بعدی کابینت

دانلود رایگان آبجکت کابینت آشپزخانه

دانلود آرچ مدل 166

آرچ مدل 166

دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه

دانلود رایگان آبجکت کابینت

دانلود رایگان آبجکت آشپزخانه و کابینت


این مطالب را هم ببینید:

مدل سه بعدی آشپزخانه

آبجکت وسایل باشگاه بدنسازی – آرچ مدل 169


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس