Evermotion – Archmodel Vol 170

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه‌بعدی و در ادامه ارائه آرشیو آبجکت و مدل‌های سه‌بعدی حرفه‌ای Evermotion، آبجکت میوه و سبزی را برای شما همراهان گرامی مرجع معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 52 مدل سه بعدی میوه و سبزیجات با کیفیت بالا به همراه تکسچر است می‌تواند تا حد چشمگیری در ارائه هر چه زیباتر ایده‌های اختصاصی شما به کارفرما مؤثر باشد. بنابراین با توجه به اینکه طراحی و مدل سازی این موضوع درصد بالایی از پروژه‌های طراحی داخلی را در برمی‌گیرد، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد رضایت کارفرما داشته باشد.

آبجکت میوه و سبزی

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 175 – آبجکت لوستر و لامپ


جزئیات دانلود آرچ مدل 170 – آبجکت میوه و سبزی

آرچ مدل 170 شامل 52 مدل سه بعدی حرفه ای میوه و سبزیجات برای نرم افزار 3dmax و موتور رندر محبوب vray می‌باشد، به همراه مدل ها تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آنها موجود می‌باشد. مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل‌ها می‌باشد که از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 170 – آبجکت میوه و سبزی :


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 170 – آبجکت میوه و سبزی (برای مشاهده کل تصاویر و رندرها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت میوه و سبزی

مدل سه بعدی مواد خوراکی

مدل سه بعدی مواد خوراکی

مدل سه بعدی غذا

مدل سه بعدی غذا

مدل سه بعدی غذا

مدل سه بعدی غذا

آبجکت میوه و سبزی

آبجکت میوه و سبزی


این مطلب را هم ببینید: طراحی پارتیشن با قابلیت تبدیل به میز


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس