دانلود Evermotion – Archmodel Vol 171

در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود آرچ مدل 171 از آرشیو حرفه ای اورموشن که شامل مجموعه آبجکت های درخت میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

آرچ مدل 171 مانند ولوم های دیگر آرچ مدل به همراه تمامی تکسچر های استفاده شده در مدل ها منتشر شده و از با کیفیت ترین آرشیو های آبجکت در دنیای گرافیک رایانه میباشد،این ولوم 54 مدل سه بعدی بسیار با کیفیت و دقیق از انواع درخت شبیه سازی شده از درختان واقعی میباشد،که میتواند در طراحی انواع فضاهای سبز و محوطه و طراحی محیط های خارجی در پروژه های معماری مورد استفاده طراحان عزیز قرار گیرد.


حتما ببینید: آبجکت گل و گیاه


جزئیات دانلود رایگان آرچ مدل 171 – آبجکت درخت

آرچ مدل 171 از آرشیو اورموشن مجموعه ای خاص و کاربردی از 54 مدل سه بعدی درخت برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آرچ مدل 171 :


خرید پستی ولوم 171 آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 171 را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید Archmodel 171


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر پیش نمایش از دانلود رایگان آرچ مدل 171 – آبجکت درخت (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان آرچ مدل 171

آرچ مدل 171 - آبجکت درخت


این مطالب را هم ببینید:

آموزش پست پروداکشن

آموزش فتوشاپ


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس