دانلود Evermotion – Archmodel Vol 182

در این بخش از سایت و در ادامه ارائه آرشیو آرچ مدل از شرکت اورموشن ،دانلود مجموعه آرچ مدل 182 از این آرشیو را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم…

مجموعه آرچ مدل 182 مانند تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل دارای مجموعه ای بسیار با کیفیت و دقیق آبجکت میباشد و همواره جز یکی از با کیفیت ترین آرشیو های آبجکت در دنیا است. در ولوم 182 آرشیوی کاربردی در طراحی فضاهای سبز و جنگلی برای افزودن جزئیات دقیق تر و چیدمان طبیعی تری به صحنه میباشد و مجموعه 56 مدل سه بعدی بسیار دقیق و با کیفیت از انواع چوب،شاخ و برگ فرسوده و قدیمی، انواع سنگ ها در فضای جنگل،زمین های قدیمی،نیم تنه درخت و درخت های قطع شده میباشد و میتواند در طراحی فضاهای سبز و جنگلی بسیار کاربردی باشد.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 192 به صورت کامل


جزئیات دانلود رایگان آرچ مدل 182 :

ولوم 182 از مجموعه اورموشن آرچ مدل مجموعه ای خاص و کاربردی از 56 مدل سه بعدی شاخ و برگ و تنه درختان برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود رایگان آرچ مدل 182 :


خرید پستی ولوم 182 آرچ مدل : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر مجموعه Evermotion – Archmodel Vol 182 را با کمترین هزینه (ارزان تر از هزینه دانلود) به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید Archmodel 182


تصاویر پیش نمایش از دانلود آرچ مدل 182 : (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان آرچ مدل 182

آبجکت برگ درخت

مدل سه بعدی تنه درخت

آبجکت تنه درخت

آبجکت سنگ

آرچ مدل 182

دانلود آرچ مدل 182


این مطالب را هم ببینید:

دانلود آرچ اکستریور

دانلود آرچ اینتریور


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس