دانلود رایگان Evermotion – Archmodel Vol 202

در این بخش از سایت و در ادامه ارائه آرشیو آرچ مدل از شرکت اورموشن ،دانلود آرچ مدل 202 آبجکت فرش و گلیم و لوازم دکوری را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم…

مجموعه Archmodel 202 یکی از آرشیو های خاص و بسیار کاربردی اورموشن به ویژه در طراحی فضاهای داخلی و چیدمان دکوری در طراحی دکوراسیون میباشد و شامل 60 مدل سه بعدی فرش و گلیم و لوازم دکوری میباشد که مانند تمامی مدلهای دیگر اورموشن دارای بالاترین کیفیت در طراحی و مدلسازی و متریال های استفاده شده میباشد، آرشیو پیش رو برای معماران ،طراحان سه بعدی و هنرمندان CG میتواند بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.

مدل سه بعدی فرش و گلیم

آبجکت فرش و گلیم

پیش از این تمامی ولوم های دیگر و در دسترس در ایران از مجموعه آرچ مدل به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید تمامی ولوم های دیگر اورموشن آرچ مدل را رایگان دانلود کنید یا در صورت تمایل به صورت پستی خرید کنید.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 1 تا 208


دانلود آرچ مدل 202 – آبجکت فرش و گلیم و لوازم دکوری

آرچ مدل 202 از مجموعه اورموشن آرشیوی خاص و کاربردی از 60 مدل سه بعدی فرش و گلیم و لوازم دکوری برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر vray به همراه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها میباشد.

مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش مدل ها میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود آرچ مدل 202 – آبجکت فرش و گلیم و لوازم دکوری :

تصاویر پیش نمایش از دانلود Archmodel 202 (برای مشاهده کل تصاویر و رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آرچ مدل 202

 آبجکت فرش و گلیم و لوازم دکوری

آبجکت پتو

آبجکت گلیم

مدل سه بعدی گلیم

دانلود archmodel 202

آرچ مدل 202

دانلود آرچ مدل 202 – آبجکت فرش و گلیم و لوازم دکوری


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 153 – مدل سه بعدی لوازم فانتزی کهنه و قدیمی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس