دانلود مجموعه ای از با کیفیت ترین تکسچر های آرشیو بزرگ CGTextures

در این بخش از مرجع دانلود معماری، دانلود رایگان تکسچر های مجموعه CGTexture را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.این مجموعه کاربردی گلچینی از برترین و با کیفیت ترین تکسچرهای شرکت CGTexture میباشد، که در موضوعات و دسته بندی های مختلف آماده شده است و میتواند در برای طراحان عزیز بسیار کاربردی و با ارزش باشد.

آرشیو CGTexture یکی از پربازدید ترین مجموعه های تکسچر در دنیا میباشد که آرشیو بسیار بزرگی در تمامی دسته بندی های موضوعی از تکسچر را در اختیار کاربران دنیای cg قرار میدهد،در این مجموعه سعی شده است گلچینی از تکسچر های کاربردی برای طراحان داخل ایران را آماده کنیم.تکسچر ها در این آرشیو همگی دارای کیفیت های فوق العاده و رزولیشن بالا میباشند که به راحتی میتوان در ساحت متریال برای مدل های بزرگ و رندر ها با رزولیشن بالا از آن ها استفاده کرد.

دانلود رایگان تکسچر آرشیو CGTexture


حتما ببنید: دانلود تکسچر – آرشیو کامل 3D Total Texture


جزئیات دانلود رایگان تکسچر آرشیو CGTexture :

تکسچر های مجموعه CGTexture همگی دارای رزولیشن بالا میباشند به همین دلیل دارای حجم بالای هم برای دانلود هستند،مجموعه توسط ما با نهایت فشرده سازی و با حجم 37.4GB برای دانلود آماده شده است.

این مجموعه از دانلود رایگان تکسچر CGTexture دارای دسته بندی های متنوع میباشد که هر کدام میتواند در طراحی های مختلف بسیار کاربردی باشند و آرشیوی از تکسچرها در موضوعات مختلف از قبیل آجر، ساختمان، بتن، پارچه، غذا، زمین، گرانج، ساخت دست انسان، سنگ مرمر، فلز، طبیعت، تزئینات، گچ، پلاستیک، زنگ زدگی، آسمان، خاک، چوب و …را شامل میشود.

دانلود رایگان تکسچر آرشیو CGTexture :

برای سهولت در دانلود مجموعه به صورت 39 پارت فشرده شده آماده شده است،لطفا همه پارت ها را دانلود کنید و با هم به وسیله نرم افزار winrar اکستراکت کنید.با استفاده از دانلود منیجر میتوانید بسیار راحت تر آرشیو را دانلود کنید.

تصاویر پیش نمایش از دانلود رایگان تکسچر آرشیو CGTexture :

دانلود رایگان تکسچر

دانلود تکسچر

دانلود Texture

تکسچر

CGTextures


این مطالب را هم ببینید:

دانلود متریال

دانلود آبجکت