دانلود رساله و مطالعات طراحی خانه موسیقی

در ادامه مطالب پایان نامه و رساله معماری در این پست رساله خانه موسیقی ،مطالعات کامل پایان نامه معماری با موضوع طراحی خانه موسیقی را برای همراهان عزیز مرجع دانلود معماری آماده کرده ایم.

رساله خانه موسیقی در قالب 120 صفحه فایل ورد قایل ویرایش و شامل همه موضوعات مورد بررسی و مطالعات، اصول و ضوابط،استانداردها،برنامه فیزیکی،نمونه های موردی داخلی و خارجی،بررسی و تحلیل موضوع پروژه و ایده های طراحی و … به صورت کامل میباشد و برای مطالعات پایان نامه معماری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری مناسب میباشد…برای مشاهده کامل سر فصل های رساله از لینک زیر فهرست مطالب رساله را با حجم کم دانلود کنید…

دانلود فهرست مطالب رساله خانه موسیقی :

دانلود  رساله خانه موسیقی  :

۲۵,۰۰۰ تومان – خرید

حتما ببینید:

رساله خانه معمار

دانلود رساله فرهنگسرا


بخشی از مطالب رساله خانه موسیقی :

روندشکل گیری طرح :

خانه ی موسیقی به طور کلی از 5 بخش اصلی تشکیل شده است:

  • سالن چند منظوره 350 نفری 2- بخش آموزشی و پژوهشی 3- بخش اداری 4- نمایشگاه 5- بخش خدماتی

سالن چند منظوره:

ظرفیت این سالن بالغ بر 350 نفر است و همان طور که از اسم سالن بر می آید. استفاده های مختلفی از آن می شود: اجرای برنامه های مختلف موسیقی، برگذاری کنسرت های کوچک، جشنواره ها و همایش های موسیقی، سمینارها، سخنرانی ها، و همچنین نمایش فیلم های ویدئویی و دیجیتال و به طور کلی برنامه های فرهنگی- هنری دیگری که می تواند در این سالن انجام شود.

فضاهای این سالن مانند سالن کنسرت اصلی از سه بخش عمده شامل : 1- فضای برگزاری مراسم و نشستن تماشاچیان 2- فضای انتظار تماشاچیان و استفاده کنندگان سالن 3- فضاهای خدماتی و پشتیبانی از سن تشکیل شده است. راههای دسترسی به این سالن با سالن کنسرت اصلی یکی است و فضاهای خدماتی و اداری در پشت سن قرار دارد که شامل رختکنها، انبارمی باشد.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود رساله مجتمع فرهنگی و هنری

پرسوناژ سالمندان و افراد معلول