دانلود مجموعه صحنه آماده سه بعدی از طراحی داخلی کلاسیک و مدرن

در این پست از مرجع دانلود معماری یکی از آرشیو های بسیار با کیفیت و کاربردی صحنه آماده سه بعدی که شامل انواع صحنه های آماده رندر و مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک و مدرن برای تری دی مکس میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

آرشیو پیش رو با عنوان Bxtop – Interior 2013 یک مجموعه با کیفیت از صحنه های آماده و از پیش طراحی شده میباشد که همگی توسط کاربران حرفه ای طراحی و ایجاد شده اند و مجموعه ای فوق العاده از 62 فایل تری دی مکس آماده رندر از صحنه های دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک را در اختیار شما قرار میدهند.این مجموعه به صورت سورس کامل پروژه ها و شامل تمامی فایل های نهایی با قابلیت ویرایش کامل پروژه میباشد و فایل نهایی 3ds max پروژه آماده رندر با موتور رندر vray  به همراه تمامی تکسچر های استفاده شده در صحنه ها به همراه مجموعه موجود میباشد،که علاوه بر استفاده از صحنه ها میتوان از تمامی آبجکت های و متریال و تکسچر و نور های استفاده شده در پروژه ها در پروژه های اختصاصی استفاده کرد.این مجموعه فوق العاده میتواند برای معماران و طراحان داخلی بسیار کاربردی و ارزشمند باشد و علاوه بر خود صحنه ها که بسیار با کیفیت طراحی شده اند،آرشیو بزرگی از منابع مورد نیاز در طراحی را در اختیار آنها قرار میدهد.


حتما ببینید: دانلود 65 صحنه آماده معماری داخلی


جزئیات دانلود مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک و مدرن :

این مجموعه با عنوان Bxtop – Interior 2013 منتشر شده است و شامل 62 صحنه آماده سه بعدی از دکوراسیون کلاسیک و مدرن برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر وی ری میباشد و به همراه فایل مکس نهایی پروژه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود میباشد.

  • مبتوان با جدا سازی آبجکت های مورد نیاز در صحنه ها و اکسپورت از مکس از این آرشیو در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده کرد.
  • تصاویری که در این پست موجود میباشد از رندر های نهایی صحنه های طراحی شده این مجموعه است،برای مشاهده تمامی رندر های نهایی فایل های این مجموعه میتوانید کاتالوگ آماده شده را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک و مدرن :

  • حجم مجموعه : 1.72GB
  • سازنده :از مجموعه Bxtop
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو کامل صحنه های آماده سه بعدی Bxtop : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو Bxtop را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید صحنه آماده سه بعدی


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک و مدرن (برای مشاهده همه رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید) :

صحنه آماده تری دی مکس

صحنه آماده 3dmax

صحنه آماده سه بعدی

صحنه آماده دکوراسیون دخلی

مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک

آبجکت دکوراسیون کلاسیک

مدل سه بعدی طراحی داخلی

صحنه آماده داخلی

آبجکت دکوراسیون مدرن

مدل سه بعدی دکوراسیون مدرن


این مطالب را هم ببینید:

دانلود صحنه آماده سه بعدی ساختمان و طراحی محوطه

دانلود آبجکت کابینت آشپزخانه


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی