دانلود ولوم چهارم آبجکت صحنه آماده تری دی مکس از CGAxis

در ادامه‌ی ارائه کامل مجموعه‌های مختلف آرشیو صحنه آماده داخلی سی جی اکسیس از قسمت صحنه آماده تری دی مکس سایت arch-projects.com، می‌توانید با دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی از مزایای آن بهره‌مند گردید.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 10 ست مدل سه‌بعدی صحنه داخلی متنوع از اتاق نشیمن، اداره، حمام، آشپزخانه، فروشگاه و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه طراحی داخلی فضاهای مختلف بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان CGAxis – 3D Interiors Collection Volume 4 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

آبجکت صحنه آماده تری دی مکس


حتما ببینید: دانلود مجموعه مدل سه بعدی انواع ماشین


جزئیات دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی – ولوم چهارم :

با دریافت این مجموعه از 10 صحنه داخلی کامل با فرمت های max ، 3ds ، obj ، c4d ، fbx ، stl که فرمت obj قابل انتقال به دیگر نرم افزار های سه بعدی را دارا است و برای موتور رندرهای Vray و Corona در تری دی مکس و Vray و Maxwell در سینما فوردی برای ارائه یک رندر واقعی بهینه شده اند، بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه تمامی متریال و تکسچر های استفاده‌شده در هر مدل در مجموعه گنجانده ‌شده است. بعلاوه در صورت آشنایی می‌توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت‌های دیگر و در تمامی نرم‌افزارهای سه‌بعدی از مدل‌ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس فقط کافی است فایل مکس دانلودی را در صحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی – ولوم چهارم :

  • مجموعه CGAxis – 3D Interiors Collection Volume 4
  • سازنده: CGAxis
  • حجم:2.18GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از رندر های نهایی آبجکت صحنه آماده داخلی :

دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی

آبجکت صحنه آماده تری دی مکس

آبجکت صحنه آماده تری دی مکس

آبجکت صحنه آماده تری دی مکس

آبجکت صحنه آماده تری دی مکس

دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی

دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی

دانلود مجموعه صحنه آماده داخلی


این مطلب را هم ببینید: صحنه آماده تری دی مکس


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی