دانلود مجموعه آبجکت چراغ رومیزی و آباژور

مجموعه ای حرفه ای از 27 مدل سه بعدی آباژور را در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دانلود کرده ایم…

کالکشن مدل سه بعدی آباژور از آرشیو آبجکت های حرفه ای تری دی اسکای و شامل 27 مدل سه بعدی متنوع از انواع آبجکت چراغ رومیزی و آباژور در طراحی های کلاسیک و مدرن میباشد که در طراحی و چیدمان انواع فضاهای داخلی و طراحی اتاق خواب میتواند مورد استفاده طراحان سه بعدی و معماران قرار گیرد.


حتما ببینید:

دانلود آبجکت لوستر مدرن

آبجکت نما رومی و گچبری


جزئیات دانلود مجموعه  مدل سه بعدی آباژور  :

آرشیو پیش رو شامل 27 فایل سه بعدی با فرمت .max برای تری دی مکس و موتور رندر وی ری از انواع آباژور میباشد،به همراه مجموعه تمام متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل موجود میباشد.

  • تصاویری که در این پست موجود میباشد از رندر های نهای آبجکت های این مجموعه است،برای مشاده تمامی آبجکت ها میتوانید کاتالوک مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ
  • آبجکت های این مجموعه را میتوان با اکسپورت و خروجی گرفتن از تری دی مکس در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر استفاده کرد.

دانلود مدل سه بعدی آباژور :

  • حجم مجموعه : 177MB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۷,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه مدل سه بعدی آباژور :

دانلود آبجکت آباژور

آبجکت آباژور

آباژور

مدل سه بعدی آباژور

دانلود مدل سه بعدی آباژور


این مطالب را هم ببینید:

پست پروداکشن و فتوشاپ

 آبجکت کابینت آشپزخانه