مجموعه مدل سه بعدی درخت از CGAxis

با تشکر از شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری، در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی و در ادامه ارائه آرشیو مدل های حرفه ایی CGAxis، برای شما دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت را تهیه و آماده دریافت نموده‌ ایم.

این مجموعه ولوم بیست و هشت از آرشیو CGAxis می باشد و تحت عنوان CGAxis – 28 Trees III منتشر شده است. مجموعه مدل سه بعدی درخت شامل 30 مدل سه بعدی از انواع مختلف درختان با کیفیت و دقت بالا می‌ باشد. طراحان و معماران می توانند از این آرشیو مفید و کاربردی برای طراحی خارجی فضا های سبز اماکن اداری، فروشگاهی، مسکونی، ویلایی و عمومی نهایت استفاده را داشته باشند. هم چنین این مجموعه می تواند در کاهش زمان انجام پروژه های سه بعدی بسیار موثر باشد.

دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت


حتما ببینید : آبجکت پوشاک


جزئیات دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت

این آرشیو حاوی 30 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع درختان با فرمت های C4D ، Mentalray Vray ، Obj ، Fbx و Scanline می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نمایید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی درخت :

  • 3ds max – vray – Obj – Fbx – Mentalray – C4D – Scanline
  • renders
  • PDF catalog
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی درخت :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ایی CGAxis : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید برای صرفه جوی در وقت و هزینه ها از لینک زیر و با کلیک روی بنر خرید پستی کل آرشیو مدل های CGAxis سایت را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(حجم کل آرشیو مدل های CGAxis در حالت کاملا فشرده شده 140GB و در حالت غیر فشرده 320GB)

آبجکت cgaxis


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی درخت :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت

دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت

دانلود رایگان مدل سه بعدی درخت

مدل سه بعدی درخت

مدل سه بعدی درخت

آبجکت درخت

آبجکت درخت


این مطالب را هم ببینید :

دانلود Rhinoceros 6.3 + وی ری

دانلود پلان مجتمع فرهنگی و هنری