دانلود مجموعه مدل سه بعدی ساختمان با طراحی نمای کلاسیک

در این بخش از مرجع دانلود معماری دانلود مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک از آرشیو آبجکتهای حرفه ای تری دی اسکای که شامل 30 مدل سه بعدی از انواع ساختمان و ویلا با طراحی کلاسیک میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم…طراحان سه بعدی و معماری عزیز میتوانند از مدل های متنوع این مجموعه در طراحی انواع نما های رومی و کلاسیک رایج در بازار کار و یا به عنوان اضافه کردن چیدمان و اضافه کردن جزئیات نهای و ساختمان های محوطه در طراحی مختلف خود بهره ببرند.


حتما ببینید:

آبجکت نما رومی و گچبری

آبجکت نمای ساختمان


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک

مجموعه مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک شامل 30 مدل کامل با تمام جزئیات از طراحی ساختمان و ویلا برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری میباشد،به همراه هر مدل متریال و تکسچر های مربوط به آن هم در مجموعه موجود میباشد.

  • برای اینکه تمامی رندر های نهای این مجموعه را قبل از دریافت مشاهده کنید میتوانید از لینک زیر کاتالوگ کم حجم مجموعه را دانلود کنید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل های همین مجموعه میباشد.
  • دانلود کاتالوگ
  • طراحان عزیز از آبجکت های این مجموعه علاوه بر تری دی مکس میتوانند در نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده بکنند،برای این منظور فقط کافی هست از تری دی مکس برای سایر نرم افزار ها مدل را export کنید.

دانلود مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک :

  • حجم مجموعه : 683MB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۷,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک : (برای مشاهده کل رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت نمای کلاسیک

آبجکت نمای ساختمان کلاسیک

مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک

دانلود مدل سه بعدی نمای ساختمان کلاسیک


این مطالب را هم ببینید:

آموزش وی ری

آموزش نرم افزار های معماری