دانلود مجموعه آبجکت لوازم آشپزخانه از Avshare

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه را تهیه و آماده دریافت نموده ایم. این مجموعه از آرشیو Avshare و با نام Avshare – Kitchen Accessories منتشر شده است. با دریافت این مجموعه می‌توانید از مدل‌ های متنوع، با کیفیت و دقیق انواع وسایل و لوازم خانگی پر کاربرد در طراحی آشپزخانه مانند انواع مدل های ظروف، سماور، قوری، سینک ظرفشویی و مدل های از این قبیل بهره‌ مند شوید. شما طراحان و معماران گرامی می‌ توانید در طراحی فضا های آشپزخانه به عنوان چیدمان نهایی فضا ها از این مجموعه نهایت استفاده را داشته باشید، به گونه‌ ایی که سرعت و درعین حال کیفیت کار های خود را افزایش دهید.


حتما ببینید : آبجکت پرده


مشخصات دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه

این آرشیو شامل انواع مدل های سه بعدی وسایل آشپزخانه برای 3dsmax، و موتور رندر محبوب vary می‌باشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

فایل ها و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای کابینت و لوازم آشپزخانه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت کابینت و لوازم آشپزخانه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های کابینت و لوازم آشپزخانه – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی کابینت و لوازم آشپزخانه


تصاویر پیش نمایش از مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه از Avshare :(برای مشاهده کل تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه

آبجکت ظروف آشپزخانه

آبجکت وسایل آشپزخانه

دانلود مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه

مدل سه بعدی ظروف آشپزخانه

مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه


این مطالب را هم ببینید:

دانلود رایگان آرچ اکستریر 21

دانلود رایگان پروژه خوابگاه دانشجویی