دانلود دوره آموزشی حرفه ای وی ری و تری دی مکس در 6 ساعت

Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود. بنابراین باید در استفاده از این نرم افزار کاملا بروز باشید. در همین راستا دوره آموزش وی ری و تری دی مکس به صورت حرفه ای را برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

نرم افزار Autodesk 3ds Max بخاطر داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازیهای رایانه ای و طراحی و خلق جلوه های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است . Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

VRay یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس است. با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود.

در این آموزش شما در کمترین زمان ممکن یک ویلا را در نرم افزار تری دی مکس مدلسازی میکنید و سپس یاد میگیرند که چگونه با پلاگین وی ری شروع به متریال سازی و نورپردازی کنید. همچنین در این آموزش شما با تنظیمات رندر تنظیمات وی ری به خوبی آشنا خواهید شد. در پایان این دوره نحوه انجام پست پروداکشن حرفه ای را خواهید آموخت. همچنین در این ویدیو آموزشی صحنه های دیگری برای درک بهتر نرم افزار تری دی مکس و ویری آموزش داده می شود.

آموزش vray و 3dmax


مشخصات دانلود آموزش وی ری و تری دی مکس به صورت حرفه ای :

این دوره آموزشی حاوی 17 قسمت و زمان آموزشی 12 ساعت و 30 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار 3ds Max و VRay استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش وی ری و تری دی مکس به صورت حرفه ای :

  • حجم مجموعه: 1.55GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی 

آموزش وی ری و تری دی مکس

آموزش وی ری و تری دی مکس

آموزش vray و 3dmax

آموزش vray و 3dmax

آموزش vray و 3dmax