دانلود مجموعه آبجکت هواپیما

در این بخش از سایت مرجع دانلود معماری، آرشیو فوق العاده ایی از انواع مدل سه بعدی هواپیما را تهیه و آماده نموده ایم. این مجموعه یکی دیگر از محصولات شرکت Dosch3D می باشد. طراحان و معماران می توانند از این مجموعه کاربردی و ارزشمند در طراحی پروژه های سه بعدی نهایت بهره وری را داشته باشند. و سطح کیفی و سرعت عمل ارائه کار های خود را افزایش دهند.

مجموعه آبجکت هواپیما شاخه ایی از مدل های سه بعدی 3DS Max است که با نام Dosch3D – Airplanes منتشر شده است. و حاوی 10 مدل سه بعدی هواپیما با کیفیت و دقت بالا می باشد. این مجموعه هم مانند سایر مدل های Dosch3D دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها بوده و تمامی مدل ها بر اساس نمونه های حقیقی مدل سازی شده اند.


حتما ببینید : آبجکت تخت خواب


جزئیات دانلود مدل سه بعدی هواپیما

این مجموعه شامل 10 آبجکت متنوع و کاربردی هواپیما برای فرمت های 3dsmax ، mb و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود می باشد.

برای مشاهده همه مدل های این مجموعه می توانید کاتالوگ را از لینک زیر با حجم بسیار کم دانلود کنید، در ضمن تصاویر موجود در این پست از آبجکت های همین مجموعه می باشد.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی هواپیما :

  • mb – 3ds max – vray
  • renders
  • PDF catalog
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی وسایل هواپیما :


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی وسایل هواپیما :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود مدل سه بعدی هواپیما


این مطالب را هم ببینید :

آموزش 3ds max 2019

دانلود پروژه خانه سالمندان