دانلود آرشیو تکسچر های پرکاربرد معماری

یکی از مجموعه های مورد نیاز طراحان و معمارن در ارائه پروژه ها و ایده های معماری دسترسی به آرشیو کامل و متنوع از تکسچرهای معماری و مجموعه بافت های میباشد که در طراحی پروژه های معماری مورد نیاز میباشد به همه دلیل در این پست از مرجع دانلود معماری آرشیوی بسیار کاربردی و متنوع از پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری و مورد نیاز در طراحی داخلی و طراحی نمای خارجی و محوطه را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.آرشیو تکسچر های پرکاربرد معماری و طراحی داخلی از مجموعه حرفه ای Dosch Design بوده و بیش از 234 تکسچر متنوع در موضوعات مختلف را در اختیا طراحان قرار میدهد که میتواند با توجه به تنوع بالا در افزایش سرعت و کیفیت نهایی ارائه پروژه ها بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.


حتما ببینید: دانلود تکسچر – آرشیو کامل 3D Total Texture


جزئیات دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری :

آرشیو پیش رو از شرکت Dosch Design و با عنوان Dosch Design – Textures US Architecture منتشر شده است و مجموعه ای از 234 بافت آجر، چوب، سنگ، بتن، کاغذ دیواری، آسفالت، سفال و … با کیفیت و رزولوشن بالا را شامل میشود. تمامی تکسچر ها دارای کیفیت و رزولوشن بسیار بالای هستند و میتوان از آنها برای ساخت متریال در تمامی نرم افزار های طراحی بهره برد.

آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تکسچر ها میباشده که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری :

تصاویری از تکسچر های این مجموعه :

تکسچر معماری

تکسچرهای معماری


این مطالب را هم ببینید:

آموزش تری دی مکس

دانلود آرچ مدل 199 – مدل سه بعدی مبلمان