دانلود آرشیو تکسچر های پرکاربرد معماری

یکی از مجموعه های مورد نیاز طراحان و معماران در ارائه پروژه ها و ایده های معماری دسترسی به آرشیو کامل و متنوع از تکسچرهای معماری و مجموعه بافت های میباشد که در طراحی پروژه های معماری مورد نیاز میباشد به همه دلیل در این پست از مرجع دانلود معماری آرشیوی بسیار کاربردی و متنوع از پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری و مورد نیاز در طراحی داخلی و طراحی نمای خارجی و محوطه را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم. آرشیو تکسچر های پرکاربرد معماری و طراحی داخلی از مجموعه حرفه ای Dosch Design بوده و بیش از 234 تکسچر متنوع در موضوعات مختلف را در اختیار طراحان قرار میدهد که میتواند با توجه به تنوع بالا در افزایش سرعت و کیفیت نهایی ارائه پروژه ها بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.


حتما ببینید: دانلود تکسچر – آرشیو کامل 3D Total Texture


جزئیات دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری :

آرشیو پیش رو از شرکت Dosch Design و با عنوان Dosch Design – Textures US Architecture منتشر شده است و مجموعه ای از 234 بافت آجر، چوب، سنگ، بتن، کاغذ دیواری، آسفالت، سفال و … با کیفیت و رزولوشن بالا را شامل میشود. تمامی تکسچر ها دارای کیفیت و رزولوشن بسیار بالای هستند و میتوان از آنها برای ساخت متریال در تمامی نرم افزار های طراحی بهره برد.

آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تکسچر ها میباشد که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری :

  • مجموعه Dosch Design – Textures US Architecture
  • حجم مجموعه : 1.70GB
  • سازنده :از مجموعه Dosch Design
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از تکسچر های این مجموعه :

تکسچر معماری

تکسچرهای معماری


این مطالب را هم ببینید:

آموزش تری دی مکس

دانلود آرچ مدل 199 – مدل سه بعدی مبلمان