آموزش کامل استفاده از Arnold در تری دی مکس 2018

آرنولد یک موتور رندر قدرتمند و با کیفیت است که در 3ds Max 2018 جایگزین منتال ری شده است. بنابراین آموزش آرنولد در 3ds Max 2018 را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نموده ایم تا همیشه به روز و حرفه ای بمانید. در این پلاگین رندر واقعی با استفاده از ردیاب brute force Monte Carlo ray آسان تر از همیشه شده است. رندرینگ مبتنی بر قوانین فیزیکی در آرنولد با بیشترین دقت نور را در صحنه سه بعدی مانند دنیای واقعی شبیه سازی می نماید و در عین حال اجازه می دهد تا شما قوانین فیزیکی را برای دست یابی به سبک های هنری و تخیلی بشکنید.

این دوره آموزشی محصول شرکت معتبر Lynda است و در آن ویژگی های اصلی آرنولد برای نورپردازی، متریال و استفاده در تری دی مکس آموزش داده می شود. از جمله مطالبی که در این دوره آموزشی خواهید آموخت می توان به مفاهیم رندرینگ آرنولد، اصلاح خصوصیات آبجکت در آرنولد، فیلترینگ نور با gobo filter modifier، نورپردازی مبتنی بر تصویر با Skydome، شبیه سازی Daylight با Physical Sky، پارامتر های متریال سطوح استاندارد آرنولد، ساخت شبکه شیدینگ Arnold و تست رندرینگ با utility map اشاره نمود.


حتما ببینید: آموزش حرفه ای رندرینگ با کی شات


مشخصات و سرفصل های آموزش آرنولد در 3ds Max 2018 :

در این دوره از 35 قسمت و زمان کلی آموزش 2 ساعت و 39 دقیقه بهره مند خواهید شد. همچنین در این آموزش از نرم افزار 3ds Max 2018 استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

سر فصل های آموزش آرنولد در 3ds Max 2018 :

 1. کانسپت ها
 2. استودیو نورپردازی آرنولد
 3. نورپردازی محیط
 4. متریال و مپ ها
 5. رندرینگ

دانلود مجموعه آموزشی آرنولد در 3ds Max 2018 :

 • حجم مجموعه: 671MB
 • سازنده : Lynda
 • فایل تمرینی : دارد
 • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
 • زیرنویس: ندارد
 • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش کامل استفاده از Arnold در تری دی مکس 2018


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش آرنولد در 3ds Max 2018


ویدیو معرفی دوره آموزشی آرنولد در 3ds Max 2018 :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پرسوناژ کودک

دانلود رایگان آبجکت گلدان دکوری