دانلود سری هشتم از مجموعه آبجکت های تختخواب آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه‌بعدی و در ادامه ارائه آرشیو آبجکت و مدل‌های سه‌بعدی حرفه‌ای Pro 3DSky، مجموعه آبجکت ست تختخواب را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 32 ست مدل سه‌بعدی متنوع از تختخواب و دیگر لوازم خواب مانند پتو، رو تختی، ملحفه، بالشت، تشک  و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش از این در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه مدل سه بعدی تختخواب در طراحی داخلی فضاهای مختلف خواب بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Pro 3DSky – Bed-S8 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.


حتما ببینید: دانلود مجموعه آبجکت میز و صندلی مدرن


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت ست تختخواب :

مجموعه‌ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 32 ست متنوع تختخواب و دیگر لوازم خواب برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری است. همچنین به همراه هر آبجکت تکسچرهای استفاده‌شده نیز در مجموعه جای داده شده است. بعلاوه به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه بر 3DsMAX در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

  • برای مشاهده تمامی رندر های نهایی این مجموعه قبل از دریافت، می‌توانید از لینک زیر کاتالوگ کم‌حجم مجموعه را دانلود نمایید، در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست نیز رندر های نهایی از مدل‌های همین مجموعه هست.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت ست تختخواب :

  • مجموعه Pro 3DSky – Bed-S8
  • حجم مجموعه: 1.6GB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت ست تختخواب (برای مشاهده تمامی تصاویر کاتالوگ را دانلود نمایید) :

مجموعه آبجکت ست تختخواب

مجموعه آبجکت ست تختخواب

آبجکت ست تختخواب

آبجکت ست تختخواب

آبجکت ست خواب

آبجکت ست خواب

آبجکت ست خواب


این مطلب را هم ببینید: دانلود مدل سه بعدی اتاق خواب با جزئیات بالا


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس