دانلود دوره آموزشی راهنمای مدلینگ در نرم افزار Blender 2.8

Blender نرم افزاری کاربردی که امکان ایجاد طیف گسترده ای از محتوای 2D و 3D را فراهم کرده و حوزه های گسترده ای از مدل سازی های مربوط به بافت متن، نور، انیمیشن، ویدیو و post-production را به شما ارائه می دهد. بنابراین در این پست از بخش آموزش نرم افزارها دوره آموزش مدلینگ در بلندر را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

Blender از طریق معماری باز، امکان همکاری cross-platform، قابلیت توسعه پذیری و ایجاد یک گردش کاری یکپارچه را برای شما به وجود می آورد. Blender یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی گرافیکی 3 بعدی Open Source در سراسر جهان است. در نهایت در این دوره آموزشی نویگیت ویوپورت سه بعدی ، ساخت صحنه سه بعدی و رندر تصاویر صحنه ، مدلینگ Master block به عنوان ابزاری برای تبدیل آبجکت ها ابتدایی به خلاقیت هایی مانند کشتی های موشکی یا وسایل نقلیه ؛ ویرایش آبجکت بیس در هر شکلی با استفاده از ابزار مدلینگ بلندر؛ سرعت بخشیدن به ورک فلو با non destructive modifier stack را یاد خواهید گرفت.

آموزش مدلینگ در Blender


حتما ببینید: آموزش دوربین وی ری نکست


مشخصات آموزش مدلینگ در بلندر :

این دوره آموزشی حاوی 105 قسمت و زمان آموزشی 14 ساعت است. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای Blender استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش مدلینگ در بلندر :

  • حجم مجموعه: 5.85GB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

مدلینگ در بلندر

مدلینگ در بلندر