آموزش شبیه سازی هلی شات در اسکچاپ – Gumroad – Camera Drone – Chris Rosewarne

اسکچ آپ (SketchUp) از نرم‌افزارهای بسیار ساده و کار آمد سه بعدی سازی به خصوص در حوزه معماری می‌باشد. این نرم‌افزار برای مهندسی راه و ساختمان، مهندسی مکانیک، و همچنین طراحی بازی‌های رایانه‌ای کاربرد دارد. بنابراین ضروری دانستیم آموزش شبیه سازی هلی شات را به صورت رایگان در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نماییم.

در این آموزش منحصر به فرد به طور مستقیم در نرم افزار اسکچاپ طراحی انجام می شود. کار با طرح های موازی برای اطمینان از تناسب بصری بدون نیاز به اندازه گیری را پوشش می دهد. همچنین چگونگی استفاده از کی شات برای تولید رندرهای عکس واقعی سریع و نحوه استفاده از آنها را در فتوشاپ آموزش داده می شود. در آموزش شبیه سازی هلی شات در اسکچاپ 3 فریم سینمایی، که فریم های کلیدی کانسپت را نشان می دهد به عنوان مثال برای شما به صورت مرحله به مرحله آماده می شود.

آموزش شبیه سازی هلی شات را در اسکچاپ، کیشات و فتوشاپ خواهید آموخت. این دوره برای کاربران متوسط نرم افزار اسکچاپ ساخته شده است. همچنین از پلاگین های Round Corner, Add Centerpoint و Joint Push Pull استفاده شده است که میتوانید همه آنها را از سایت sketchucation دانلود نمایید. فایل کیشات، 3 فایل PSD فتوشاپ از آثار هنری کانسپت نهایی موجود می باشد. ورک فلوی ثابت شده که روش سریع و کارآمدی برای طراحی و کانسپت و همچنین برای تولید ویژوال دو بعدی و فیلمبرداری است نیز کاربرد خواهد داشت.


حتما ببینید: آموزش استادی در تری دی مکس – مبتنی بر پروژه برای مبتدیان


مشخصات آموزش شبیه سازی هلی شات در SketchUp :

این دوره آموزش شبیه سازی هلی شات در اسکچاپ از شرکت معتبر Gumroad و با عنوان Gumroad – Camera Drone – Chris Rosewarne ارائه شده است، سطح آموزش ها متوسط میباشد، این دوره آموزش دارای 8 ویدیو آموزشی کامل و جامع اسکچاپ میباشد، که نشان دهنده یک آموزش کامل و جامع و مناسب برای یادگیری هلی شات در SketchUp با پایه قوی می باشد.

دانلود آموزش شبیه سازی هلی شات :


تصاویری از دوره آموزش شبیه سازی هلی شات در SketchUp :

آموزش شبیه سازی هلی شات در اسکچاپ