دانلود کالکشن یازدهم مدل های سه بعدی ماشین از آرشیو Hum3D

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند مجموعه آبجکت ماشین با کبفبت و حرفه ای را در این پست از بخش دانلود مدل‌های سه‌بعدی دریافت نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 60 مدل سه‌بعدی متنوع ماشین از شرکت های Acura ، Alfa Romeo ، Audi ، BMW ، Bedford ، Bugatti ، Chevrolet ، Daewoo ، Explorer ، Ferrari ، Ford ، Honda ، Hyundai ، McLaren ، Mercedes-Benz و… است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه استفاده از آبجکت ماشین بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Hum3D – Car 3D models collection 11 ارائه و توسط گروه مرجع معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

مجموعه آبجکت ماشین


حتما ببینید: دانلود مجموعه مدل سه بعدی کلاسیک سالن 2019


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت ماشین

با دریافت این مجموعه از 60 آبجکت واقعی از مدل های مختلف ماشین برای نرم افزار 3Ds MAX و موتور رندر Vray بهره‌مند خواهید شد. همچنین این مدل های سه بعدی شامل فرمت های Max , OBJ , FBX , c4d , lwo , 3ds , lwo , stl , psd , skp است که فرمت OBJ قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارا است. در نهایت به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید. همچنین برای دانلود آبجکت بیشتر از ماشین می توانید بخش آبجکت ماشین سایت را چک کنید.

دانلود مجموعه آبجکت ماشین :

  • مجموعه Hum3D – Car 3D models collection 11
  • حجم مجموعه: 5.55GB
  • سازنده: Hum3D
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت ماشین :

مجموعه آبجکت ماشین

آبجکت ماشین مسابقه

آبجکت اتوبوس

آبجکت اتوبوس

مجموعه آبجکت ماشین

مجموعه آبجکت ماشین


این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از متریال آماده


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس