دانلود رایگان مجموعه آبجکت کاشی و سرامیک

دانلود مجموعه مدل سه بعدی کاشی و سرامیک را در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم…

مدل سه بعدی کاشی به صورت تکسچر و عکس نبوده و به صورت آبجکت سه بعدی و مدل قابل استفاده در نرم افزار های سه بعدی میباشد که با توجه به مدل سازی با کیفیت میتواند در طراحی های که نیاز به جزئیات بالا در نمایش کاشی و سرامیک دارند به جای استفاده از تکسچر دو بعدی مورد استفاده طراحان سه بعدی و معماران قرار گیرد.


حتما ببینید:

آبجکت نمای ساختمان

آبجکت نما رومی


جزئیات دانلود  مدل سه بعدی کاشی  و سرامیک :

این مجموعه از آرشیو آبجکت های حرفه ای و pro از 3dsky میباشد و دارای فایل مکس و برای موتور رندر vray و کرونا قابل استفاده هست،متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها به همراه مجموعه موجود میباشد.

  • تصاویر موجود در این پست از آبجکت های این مجموعه میباشد،همچنین برای مشاهده همه تصاویر رندر های نهایی این مجموعه میتوانید کاتالوگ مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ
  • طراحان عزیز میتوانند با export از تری دی مکس از آبجکت های مجموعه در همه نرم افزار های سه بعدی دیگر هم استفاده کنند.

دانلود مدل سه بعدی کاشی و سرامیک :


خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی کاشی و سرامیک (برای مشاهده کل تصاویر رندر ها کاتالوگ مجموعه را دانلود کنید) :

آبجکت کاشی و سرامیک


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت انسان

دانلود Revit 2017