مجموعه مدل سه بعدی لوازم و چیدمان اتاق کودک

دانلود آبجکت لوازم اتاق کودک ،آرشیو بسیار کاربردی در طراحی داخلی اتاق کودک و فضاهای داخلی مرتبط به کودکان را در این بخش از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم…

مجموعه آبجکت لوازم اتاق کودک از آرشیو مدل های حرفه ای و pro از 3dsky بوده و شامل 17 ست متنوع و با کیفیت بالا از انواع مدل های مختلف لوازم اتاق کودک(اسباب بازی،مبلمان،ست های مختلف چیدمان اتاق کودک،وسایل کمک آموزشی کودکان و …)میباشد. این مجموعه میتواند از آرشیو های بسیار پرکاربرد و ضروری برای طراحان داخلی و سه بعدی در زمینه طراحی فضاهای مربوط به کودک باشد و با توجه به کیفیت و دقت بالای مدل های این مجموعه میتواند علاوه بر افزایش سرعت طراحان در چیدمان و مدلسازی پروژه های ،کیفیت رندر های نهایی را به طور محسوسی افزایش دهد.تمامی مدل های این مجموعه توسط کاربران حرفه ای مدلسازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدلسازی و متریال های میباشند.


حتما ببینید: آبجکت مبلمان اتاق کودک


جزئیات دانلود آبجکت لوازم اتاق کودک :

آرشیو پیش ار از مجموعه pro3dsky و شامل 17 ست متنوع از انواع مدل سه بعدی لوازم کودک برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر وی ری بوده و تمامی متریال و تسکچر های استفاده شده در مدل ها به همراه آن موجود میباشد.

  • این مجموعه دارای فایل .max برای تری دی مکس میباشد،اما در صورت آشنای میتوانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر از مدل ها استفاده کنید.
  • رندر های نهایی آبجکت های این مجموعه در یک فایل فشرده آماده شده است که میتوانید قبل از خرید تصاویر مدل ها را مشاهده کنید،از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دانلود بفرمایید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود آبجکت لوازم اتاق کودک :

  • حجم مجموعه : 467MB
  • سازنده :از مجموعه pro۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky– حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت لوازم اتاق کودک :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ ها را دانلود کنید)

دانلود مدل سه بعدی اتاق کودک

دانلود آبجکت لوازم اتاق کودک

دانلود آبجکت اتاق کودک

آبجکت لوازم اتاق کودک

مدل سه بعدی اتاق کودک

آبجکت اتاق کودک

مدل سه بعدی لوازم اتاق کودک

آبجکت عروسک

آبجکت اسباب بازی


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت مبلمان

ورک شاپ طراحی داخلی با vray و max


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس