دانلود مجموعه مدل سه بعدی لوازم دکوردی کلاسیک

در این بخش از مرجع دانلود معماری دانلود مجموعه آبجکت لوازم دکوری کلاسیک از آرشیو مدل های حرفه ای 3dsky که شامل دو پارت و مجموعا 58 ست متنوع از انواع لوازم دکوری و تزئینی کلاسیک میباشد که در طراحی انواع فضاهای معماری با طراحی کلاسیک میتواند به منظور چیدمان نهای فضاهای مختلف مورد استفاده طراحان سه بعدی،دکوراسیون و معماری قرار گیرد.


حتما ببینید:

مدل سه بعدی لوازم دکوری

دانلود مدل سه بعدی لوازم تزئینی


جزئیات دانلود  آبجکت لوازم دکوری کلاسیک  :

آرشیو پیش رو شامل 58 ست آبجکت لوازم دکوری برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر وی ری به همراه تمامی متریال و تکسجر های استفاده شده در آبجکت ها میباشد.

  • برای اینکه تمامی رندر های نهای این مجموعه را قبل از دریافت مشاهده کنید میتوانید از لینک زیر کاتالوگ کم حجم مجموعه را دانلود کنید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل های همین مجموعه میباشد.
  • دانلود کاتالوگ
  • طراحان عزیز از آبجکت های این مجموعه علاوه بر تری دی مکس میتوانند در نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده بکنند،برای این منظور فقط کافی هست از تری دی مکس برای سایر نرم افزار ها مدل را export کنید.

دانلود آبجکت لوازم دکوری کلاسیک :

  • حجم مجموعه : 520MB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۶,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه آبجکت لوازم دکوری کلاسیک : (برای مشاهده کل رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل لوازم دکوری

مدل سه بعدی لوازم دکوری

مدل سه بعدی لوازم دکوری کلاسیک

آبجکت لوازم دکوری کلاسیک

دانلود آبجکت لوازم دکوری کلاسیک


این مطالب را هم ببینید:

آموزش وی ری

آموزش ساخت متریال در رویت